Jak ustawic Fast Forward, zeby reagowalo na napisy "Nastepna", ">>" itd.

w dziale Opera
atay napisał(a):

to jest przystosowac go do swoich potrzeb by linki z takimi textami traktowal jako kontynuacje stron, ktore sie oglada, zeby zwyklym przyciskiem "Fast Forward" mozna bylo przejsc wtedy na nastepna strone ?

quiris napisał(a):

Przecież wg zawartości pliku fastforward.ini Opera reaguje na takie napisy.

atay napisał(a):

wlasnie doczytalem, szkoda ze szukarka szuka tylko wsystko do 60 dni wstecz, musialem szukac zaawansowanie zeby to znalezc, ale widze ze jest, dzieki smile

daroc napisał(a):

Originally posted by quiris:

Przecież wg zawartości pliku fastforward.ini Opera reaguje na takie napisy.


Osobiście często mam problemy z tym fastforward... Np. na interii jest w środku tekstu reklama, przed nią "czytaj dalej", które jest uznany za link prowadzący do następnej strony. Nikiedy w galeriach w popularnych serwisach (wp? albo interia?) po włączeniu fastforward zamiast następnego obrazka pojawia mi się następna strona komentarzy... Na różnych forach "następny temat" ma większy priorytet niż "następna [strona]" itd... Żeby dobrze działała ta funkcja, trzeba by ją chyba dostosować z osobna dla każdej strony, co często nie ma sensu. Swoją drogą na większości forów mamy "Następny" w odniesieniu do następnej strony. Wynika to z przetłumaczenia dosłownie: next -> następny? Czy może mój domysł, że chodzi o stronę (następna strona) jest nieprawidłowy?
Nie mówię już o tym, że zdarzają się takie kwiatki jak ">" (zamiast ">>" albo "»")...

Teraz mój fastforward.ini wygląda tak (reszta języków niezmieniona):
->=98
-->=98
"==>"=98
»=98
>>=98
>>>=98
>=99
index.html
index.htm
default.htm
index.php
default.aspx
default.asp
welcome.html=90
welcome.htm=90

; Polish
Dalej=102
Następna=105
Następne=104
Następny=103
Więcej=101