Zablokowana zawartość (Block content...)

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
alekksander napisał(a):

Witam. pewnego razu wchodzac na strone zablokowalem reklamy i przez jakis czas dzialalo bez zarzutow. teraz opera automatycznie doblokowala pozstale obrazki na stronie i za zadna chol`` nie da sie ich odblokowac... probowalem zmieniac juz urlfilter, ale mimo braku adresu w tym pliku opera dalej je trzyma zablokowane.... co robic ? ;\ (strona to scorpionidae.pl)

adas napisał(a):

Preferencje → Zaawansowane → Zawartość → Zablokowana zawartość.

Tam porządek zrób.

Ziggy X napisał(a):

będać na tej stronie daj ppm -> zablokuj zawartość... i jeśli będa poblokowane jakieś obrazki na tej stronie to wtedy Ci się pojawią one za takim czerwonym polem, klikniesz na nie i się odblokuje to co chcesz.

alekksander napisał(a):

Originally posted by adas:

Preferencje → Zaawansowane → Zawartość → Zablokowana zawartość.Tam porządek zrób.tam tego niestety nie ma... nigdzie nie widac wpisow o zablokowanych obrazkach z tych serwerow.

Ziggy X napisał(a):

obrazki nie muszą być na tym samym serwerze co strona, dlatego zrób tak jak napisałem wink

alekksander napisał(a):

bez przesady, sprawdzilem z jakich pochodza serwerow i probowalem je odnalesc w operze i urlfilter. nie ma ich tam... a kiedy zostaja odblokowane recznie nie przynosi to skutkow!

nunio napisał(a):

A moze po prostu "Widok" > "Obrazki" > "Wyswietlaj obrazki".
Albo wlaczyles jakis styl w "Widok" > "Styl" (np. "Ukrywaj elementy o okreslonych wymiarach").

Cudow nie ma - Opera to nie istota zywa i sama czegos, w wyniku jakiegos kaprysu, nie zaczyna robic. No, chyba, ze ja naprawde zdenerwujesz. wink

alekksander napisał(a):

Originally posted by nunio:

A moze po prostu "Widok" > "Obrazki" > "Wyswietlaj obrazki". Albo wlaczyles jakis styl w "Widok" > "Styl" (np. "Ukrywaj elementy o okreslonych wymiarach").wszystko jest jak byc powinno... i dalej mozna usuwac z blokowanych obrazki w nieskonczonosc a one dalej sa zablokowane... eh... mysle ze to jakis gleboko usadowionty robal

adas napisał(a):

Originally posted by LA_01:

wszystko jest jak byc powinno... i dalej mozna usuwac z blokowanych obrazki w nieskonczonosc a one dalej sa zablokowane... eh... mysle ze to jakis gleboko usadowionty robal


A spróbuj tak:
Wyłącz Operę, usuń/przenieć gdzieś plik urlfilter.ini, włącz Operę.

Ma to wadę, że znikną wszystkie blokowane adresy.

golew napisał(a):

Czasami jednak samo kliknięcie odblokuj nic nie daje. Na pewnym forum zablokowałam 4 obrazki. Potem chciałam odblokować jeden z nich i samo wejście w zablokuj zawartość i odznaczenie tego konkretnego obrazka nie pomagało. Dopiero wejście w szczegóły i wywalenie odpowiedniego wpisu pomogło. Coś więc było nie tak.

Medium napisał(a):

Zemsta skorpionów! bigsmile
A tak naprawdę sądzę, że w międzyczasie zostało zablokowane coś z innych stron, co występuje również na tej i podchodzi pod uogólniony zapis.
A może forumowe skrypty (jeśli bywasz na tamtejszym forum) zaszkodziły, a te potrafią...

alekksander napisał(a):

Originally posted by medium:

A tak naprawdę sądzę, że w międzyczasie zostało zablokowane coś z innych stron, co występuje również na tej i podchodzi pod uogólniony zapis.trafione - naprawione. dzieki.