ustawienia cache nie działają - odświeżanie strony

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
winh8r napisał(a):

1Clipboard02.jpg Clipboard03.jpg witam
Proszę o pomoc z drobnym, acz bardzo irytującym problemem. Albo czegoś nie kumam albo coś tu nie działa. Po kliknięciu na "wstecz" strony ładują mi się od nowa sad(
Domyślnie w operze tak nie było (nie ładują się w ogóle pojawia się natychmiast to co było) i za to ją lubiłem. Odinstalowalem operę (9.10) i zainstalowałem od nowa (9.20) w międzyczasie czyszcząc wpisy opery w rejestrach. Wyglądało na to, że po nowej instalacji domyślnie jest dalej tak jak było, jednak po wrzuceniu zakładek, sesji itp. (ręcznie same pliki) nic z tego -nadal ładują się od nowa gdy cofam.

Gdzie, które ustawienia za to odpowiadają? Ten szczegol jest dla mnie niezmiernie ważny.

Załączam screeny na ktorych widac jakie mam ustawienia. Ma to miejsce gdy "Check Expiry History" jest zarowno na 1, 2 czy 3 (po restartach przegladarki oczywiscie)

Pozdrawiam!

username007 napisał(a):

opera:config#UserPrefs|HistoryNavigationMode zmień na 3

winh8r napisał(a):

Originally posted by dr_zaba:

opera:config#UserPrefs|HistoryNavigationMode zmień na 3niestety bez efektu sad A jak jest u Was? CZy to błąd u mnie na kompie, czy opera nie ma już takiej możliwości, jak jest domyślnie?
pozdrawiam

szpok napisał(a):

Originally posted by winh8r:

Albo czegoś nie kumam albo coś tu nie działa. Po kliknięciu na "wstecz" strony ładują mi się od nowa sad(
Domyślnie w operze tak nie było (nie ładują się w ogóle pojawia się natychmiast to co było) i za to ją lubiłem.już było !! http://my.opera.com/polski/forums/findpost.pl?id=1971537

na jakich stronach tak masz?