Szybkie wyszukiwanie

w dziale Opera
ze0x napisał(a):

Witam smile Jakieś 4 miesiące temu przerzuciłem się na Opere, lecz brakuje mi jednej opcji takiej jak jest w Fx, a mianowicie szybkie wyszukiwanie. Chodzi mi o to, żeby nie wpisywać dokładnie całej frazy tak jak ma to miejsce teraz tylko po literze i juz szuka. Czy jest może jakaś nadzieja, że to sie pojawi lub cokolwiek? Prosze o odpowiedz smile

krzychoocpp napisał(a):

Pojawi się, kiedy naciśniesz '/' (slash). Zresztą tak samo jest w FF. Dodatkowo możesz wyszukiwać w odnośnikach po naciśnięciu ',' (przecinek).

ze0x napisał(a):

Dzieki wielkie smile tego mi bylo trzeba. Pozdrawiam

pgmost napisał(a):

A da się zrobić zeby po wcisnięciu "/" lub "," to okienko wpisania poszukiwanego wyrażenia były ciut dłużej na widoku zanim sie schowa?

daroc napisał(a):

Nie da się. A w czym konkretnie problem?

archetwist napisał(a):

Można korzystać ze zwykłego okienka wyszukiwania pod Ctrl + F. W ten sposób też można wyszukać cześć słowa. Proponuję przypisać mu jednoklawiszowy skrót, co bardzo upodobni jego zachowanie do wyszukiwania "/", ".".

pgmost napisał(a):

Chowa się za szybko wg mnie i tyle ;P

daroc napisał(a):

Możesz przedłużyć czas wyświetlania okienka przez wciskanie na przemian dowolnej literki, cyferki, spacji itp i backspace. wink Czasami tak robię jak zastanawiam się, czego dokładnie chcę szukać.

bibiastaRENAMED napisał(a):

witajcie. mam prośbe żeby wytłumaczyć mi dlaczego mając trzy profile na kompie i mając na wszystkich aktywną Operę to szybkie wyszukiwanie włącza sie takie samo. tj....ja mam wgrane swoje strony i córka chce swoje u siebie wgrać...ale one pojawiaja się u mnie ..i na odwrót. dołączył sie maż....on na swoim profilu ma wgrane nasze strony, a jak którąś skasował to nam też się skasowało.... poza tym jak otwieram przegladarke to otwierają mi sie strony nie wyłaczone przez córkę na jej profilu....co i jak z tym zrobic zeby kazdy miał swoje u siebie ??? wczesniej było dobrze....

golew napisał(a):

Widocznie macie Operę z jednym wspólnym profilem a nie dla każdego osobno. Wejdź tu - http://my.opera.com/polski/blog/faq i poczytaj dokładnie pierwsze pytanie (o profilach)