Czy da się pozbyć dymku "Adres: ..." po najechaniu na linka?

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
daris napisał(a):

Denerwuje mnie to że jak najadę na jakiegoś linka to pojawia się dymek "Adres: i tutaj adres". Na stonach często są stosowane inne dymki (javoscriptove) i najpierw pojawia się ten javoscriptowy a później na niego nachodzi ten beznadziejny dymek z adresem. Chciałbym zrobić tak że jeśli link ma przydzielone żeby pokazywał normalny dymek.

Podobnie na przykład z linkami które mają normalny dymek - zamiast na przykład samego tekstu (na przykład "Quote") to opera wyświetla "Nazwa: Quote". Trochę to beznadziejnie wygląda. Czy nie da się tego "Nazwa: " pozbyć żeby zostało samo "Quote"?

Wiem że w opcjach można pozbyć się tych normalnych dymków ale ja chcę zrobić tak żeby wyświetlały się tylko wtedy kiedy zdefiniowane jest to na stronie. Na przykład:

<img src="..." title="tytuł">

to wtedy ma pokazać dymek "tytuł"

Ryszard napisał(a):

Coś na ten temat było niedawno na forum ale szczegółowych szczegółów nie pamiętam.
Wyłącznie ogólny ogólnik wink
Mam włączone "podpowiedzi" (Preferencje - Zaawansowane - Przeglądanie) i mam włączony pasek stanu i adres linku pojawia mi się zawsze na pasku stanu i tylko na pasku stanu, a w "dymku" pojawia się wyłącznie to co jest w <title>. Tylko zawartość bez "Nazwa", jak nie ma <title> to nie ma "dymku" przy linku.

daris napisał(a):

OK. Więc zrobiłem tak że pasek stanu jest widoczny i nie ma już tych dymków (z adresem) ale z tego co mi się wydaje to zniknęły wszystkie dymki.

daroc napisał(a):

U mnie po włączeniu pasku stanu dymki z adresem nad linkami się nie pojawiają. Ale jak nastawię nad obrazek, który ma ustawiony title, to wartość tego atrybutu pojawia się zarówno w pasku stanu, jak i na dymku.

Ryszard napisał(a):

Originally posted by daris:

z tego co mi się wydaje

Masz rację

Wydaje Ci się.

daris napisał(a):

Originally posted by Ryszard:

Masz rację
http://files.myopera.com/Ryszard/files/title.png
Wydaje Ci się.


Wydawało mi się wink (ale już się nie wydaje bigsmile )