Problem w pdf

w dziale Opera
XGrzesX napisał(a):

Zainstalowałem Operę w wersji 9.21 i mam nastepujący problem. Podczas wyświetlania plików pdf przeglądarka strasznie spowalnia: są problemy z przewijaniem (działa bardzo powoli), z powiększaniem tekstu itp.

Co mozna z tym zrobić ?
Dzięki za pomoc !

golew napisał(a):

Jakiś baardzo duży pdf? Ja zamiast otwierania w przeglądarce wolę otworzyć od razu w przeznaczonym do tego programie - trzeba zmienić zachowanie Opery względem pliku pdf z używania wtyczki na zapisywanie na dysku, otwieranie w domyślnej aplikacji albo pytanie za każdym razem.

XGrzesX napisał(a):

Na przykład 1.3 MB ale problem chyba jest z każdym pdf'em. Co za badziewie ta Opera !! Drukuje przelewy z mbanku to zamiast 1 strony drukuje 2 strony (druga pusta). Da się coś tym zrobić ?

Ra-v-P napisał(a):

Witam smile
Miałem podobny problem jak XGrzesX i u mnie taka zmiana (zachowania Opery względem pdf) zadziałała. Otwiera się pusta karta i sekundę póżniej plik w AR (wreszcie cool ). Nadal wszak nie bardzo rozumiem jedną rzecz: Inny użytkownik mojego komputera używając do otwierania plików pdf wtyczki, nie ma żadnych problemów. Kiedy wszystko ustawiam tak samo - u mnie tak nie działa (biała karta).
Kolejny mały problem dotyczy zaś zapisywania samych plików pdf bez otwierania ich w AR. Klikam prawym przyciskiem myszki na odnośnik do pliku, a w oknie dialogowym zawsze proponowaną nazwą pliku jest "Search"..