Zapamiętywanie hasła na stronie OGame

w dziale Opera
Miroslaw napisał(a):

Już nie mam siły... co ustawie zapamiętywanie hasła dla strony http://www.ogame.pl to chwile podziała, potem zmienią układ strony i za cholery nie mogę sobie przypomnieć hasła, kiedy je sobie przypomne i znowu zapisze do różdżki, to znowu za jakiś czas kiedy je zapomne Opera też je zapomina... Jak mam, o ile się da, żeby Opera zapamiętała już na zawsze login hasło i universum na stronie głównej OGame? (tzn. chodzi o normalne działanie różdżki albo ctrl+spacja)
Z góry dzięki za jakieś sugestie. Pozdrawiam.

adas napisał(a):

Czyli wygląda to na podobny problem jak z travianem. Przejrzyj ten wątek: http://my.opera.com/polski/forums/topic.dml?id=181651 i poproś zajeca o pomoc wink Ja nie potrafię...

Miroslaw napisał(a):

Hmm... Tak objawy są takie same jak przy travianie. Ale z Ogame Firefox wszystko zapamiętuje nawet po zmianach układu graficznego strony. Więc to może niedoskonałość wanda z Opery. Pozdrawiam.

Zajec napisał(a):

Nie widzę niczego brzydkiego w formularzu logowania Ogame. Na razie dodałem sobie jakiś login i hasło do wanda, zobaczę jutro czy będzie działać.

Zajec napisał(a):

Do teraz Opera mi elegancko trzyma hasło. Nie usuwasz czasem zapamiętanych haseł czyszcząc historię przeglądania?

Miroslaw napisał(a):

Mi też ciągle trzyma to hasło które ostatnio ustawiłem. Bo to pewnie oni wtedy jakąś duperelke w kodzie zmienili i Opera przestała rozpoznawać.
Ale w Firefoksie hasło na OGame ustawiałem już baaardzo dawno temu jak jeszcze była całkiem stara wersja strony i ciągle to hasło pamięta. Mimo ze kod strony zmienił się chyba całkiem sporo.
Pozdrawiam.

Miroslaw napisał(a):

No i znowu... akurat po takim czasie jaki wystarczył na ponowne zapomnienie hasła... hehe
Dodali na głównej stronie info o Onecie i Opera znowu głupieje, nie pamięta hasła. Firefox pamięta.

Pozdrawiam.

P.S.
Mała poprawka firefox też nie pamięta hasła, ale to dlatego, że zmienili adres strony... kurcze Onet musi wszędzie pchać te swoje łapska... p niech już wreszcie przestaną ćwiczyć moją pamięć, ja chce żeby hasło do Ogame pamiętała mi przeglądarka nie ja wink hehe

Zajec napisał(a):

Dodatkowo zmienili ostatnio wszystkie domeny na nowe. Zamiast poprzednich potworów w postaci ogameXYZ.de teraz mamy uniX.ogame.pl ─ to też mogło pogubić Operę. Plus, że na przyszłość to nie powinno się już zmienić.