Konfiguracja poczty yahoo

w dziale Opera Mail - poczta, czat, grupy dyskusyjne i kanały informacyjne
theAnia napisał(a):

Witam wszystkich,
Mam dwa konta pocztowe które skonfigurowałam sobie w opera mail. Szczęśliwie udało mi się to w przypadku konta na poczta.uw.pl i poczta.onet.pl. Listy schodzą z serwera jak też wysyłają się - no problem. Mam też konto na yahoo (yahoo.co.uk) i nie mogę go skonfigurować z tej prostej przyczyny że opera mail zmienia mi hasło dostępu (ilość gwiazdek jest za mała w stosunku do hasła wpisywanego przeze mnie przy próbie konfigurowania konta). Jak to możliwe i czy ktoś z Was miał taki problem? A może ktoś już próbował konfigurować pocztę z yahoo?

AbdulMumit napisał(a):

Liczba gwiazdek celowo nie odpowiada liczbie znaków w haśle, co ma w założeniu utrudniać jego odtwarzanie. Nie to jest więc przyczyną problemu.

golew napisał(a):

http://my.opera.com/polski/forums/findpost.pl?id=1698015
Ale nie wiem czy od tego czasu coś się nie zmieniło.

fang napisał(a):

dziwne...skonfigurowalem sobie kiedys w Operze konto z yahoo, wszystko dziala dobrze...ale gdy postanowilem sobie skonfigurowac drugie konto z yahoo, wlasnie te drugie nie chce dzialac mimo takich samych ustawien jak to pierwsze...pierwsze dziala, drugie juz nie...o co chodzi?
jedyna roznica to to, ze w pierwszym uwierzytelnienie jest: "automatycznie (tekstowe)"...w tym drugim juz nie da sie tej opcji ustawic...

fang napisał(a):

ok..

Aby rozwiazac problem z kontem na yahoo, trzeba wejsc w 'Opcje' -> 'Dostep przez POP i przesylanie wiadomosci dalej', zaznaczyc 'Dostęp przez WWW i POP' i zapisac zmiany.