problem z wyświetlaniem i pobieraniem obrazków

w dziale Strony WWW w Operze
Joozefina napisał(a):

Hej, mam taki problem jak w temacie wyżej. Opera (mam najnowszą) nie wyświetla mi obrazków albo jedynie napis obrazek. Na forach nie wyświetla mi avatarów, a wszytsko w ustawieniach jest ok i powinno wyświetlać, a jednak po obrazkach ani widu ani słychu. Tak samo z pobieraniem części jpegów ze stron. Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc smile

PS. we wcześniejszych wersjach Opery nie było problemu, tak samo jak w innych przeglądarkach też z tym nie ma problemu (w IE jest jedynie podobnie)

golew napisał(a):

Jak rozumiem narzędzia -> preferencje -> wygląd stron www masz wybraną opcję "wyświetlaj obrazki"?
Sprawdź na stronie, na której masz problem czy nie masz poblokowanej zawartości - prawym i zablokuj zawartość.
I daj znać co i jak.

Copernick napisał(a):

Albo standardowo musisz pobawić się ilością połączeń z serwerem i maks. liczbą połączeń. Z tym, że są 2 szkoły jedni mówią zwiększać - to ja smile inni zmniejszać.
Pozdrawiam

Joozefina napisał(a):

Znalazłam już winowajcę, firewall Kerio mi blokuje niektóre strony i obrazki w niektórych przeglądarkch, między innymi w Operze, jedyne co trzeba zrobić to go wyłączyć na co nie za bardzo mogę sobie pozwolić, jeśli to zrobię to pojawiają się obrazki i możliwość ich pobierania, pojawiają się awatary na większości for, ale jestem zasypywana wręcz niezliczoną ilością okienek reklamowych. Od zawsze mam tego firewalla i dopiero z tą wersją Opery mam takie problemy.

golew napisał(a):

Polecam zamiast Kerio (zepsuł się po przejęciu przez Sunbelta) Comodo Personal Firewall - całkiem miły i przyjemny smile