Było: Problem z odtwarzaniem dźwięków

w dziale Po godzinach
nunio napisał(a):

Poniżej odpowiedź na post Zajeca z tej strony http://my.opera.com/polski/forums/findpost.pl?id=2099169 - wątek podzielił adas...

Czlowiek chcial, aby jego strona dzialala w Operze zgodnie z oczekiwaniami i zostal tak przywitany...
Nie kazdy jest mastachem Web 2.0, tak samo, jak nie kazdy jezdzi najnowszymi modelami aut. Jakim autem jezdzisz Zajec? Jesli starszym, niz roczne, to nie ma o czym gadac. :/

Coraz gorzej sie dzieje na tym forum.

Zajec napisał(a):

A jakbym nie napisał zdania wytłumaczenia, to by było że jestem parszywy leniwiec? Pomogę, tylko pytam gdzie tego szukać zamiast samemu się dokopywać. To może być atrybut body, jakiś znacznik, kod JS, animacja Flash, albo chyba nawet kawałek CSS.

Standardem jest chyba, że gdy ma sie problem i prosi o pomoc ─ trzeba podać szczegóły, bo inaczej cięzko pomóc takiej osobie. Tutaj opisanie sposobu osadzania dźwięku zajęłoby 30 sekund, a mi znalezienie tego w kodzie jakieś 10x więcej.

P.S.
Porównanie samochodowe mało trafne, ale nie chcę kolejnych "dzieci neostrady" zacznać.

nunio napisał(a):

Originally posted by Zajec:

le nie chcę kolejnych "dzieci neostrady" zacznać.I slusznie, bo wlasnie dzieciecym zachowaniem jest powiedzenie "Jestes lamer, ale byc moze Moja Wszechmogaca Mosc ci pomoze, jesli podasz wiecej szczegolow."

Nie ma nic gorszego niz ponizanie nowych czlonkow forum. Jak nie potrafisz pomóc - milcz. Jesli uwazasz, ze potrafisz pomoc - zadaj pytanie o szczegoly bez wprowadzenia typu "ale przedpotopowa strona".

Ale, aby potrafic tak sie zachowac, trzeba najpierw dojrzec. Pamietasz, jak dziecieciem byles? Czy ktos wtedy zwrocil ci uwage na oczywistego ortografa, albo niegramatyczne sformulowanie? Nie. Ale ty na tym forum w tym brylujesz. Czy ktos cie wysmial za te strone ze slashami? Nie? Wiec dlaczego to robisz teraz z nowymi...

Ryszard napisał(a):

Originally posted by nunio:

Jak nie potrafisz pomóc - milcz.

No właśnie. Bo jak widać Twoje odpowiedzi nie pomagają w rozwiązaniu problemu.

Copernick napisał(a):

A ja choć nie lubię być niczyim adwokatem to w odpowiedzi Zajca nie doszukałem się nazwijmy to "manii wyższości" lub złej woli. Od razu daje znać użytkownikowi, że powodem problemów jest budowa strony, może przymiotnik "przedpotopowa" został tu nie najlepiej użyty, ale jest chęć pomocy bliźniemu i prośba, żeby ten bliźni też wykazał odrobinę chęci i podał fragment kodu odpowiedzialny według niego za "dźwięk". Mnie z kolei nie podobają się kłótnie na forum, zarzucanie komuś złych intencji.
Pozdrawiam
Ps. Post napisany w celu rozłądowania emocji, by te nie sięgnęły zenitu. smile