wyswietlanie historii

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
rebel288 napisał(a):

Czy jest jakas opcja ktora wyswietla historie wedlug ilosci odwiedzen stron, a nie alfabetycznie czy jak tam jest:)

golew napisał(a):

Witaj na forum smile
Wejdź w panel historia, wciśnij przycisk >> rozwinie Ci się historia jako karta. Masz do wybooru trzy sposoby oglądania historii (przycisk widok) - wg dat i witryn, wg witryn, wg dat odwiedzin. Możesz wybrać dowolny z nich. Natomiast w każdym z nich masz kolumnę popularność, wg której możesz sortować strony.
Jak coś niezrozumiale, to pytaj smile

rebel288 napisał(a):

Dzieki za powitanie:)
Troche zle sformulowalem pytanie. Chce zeby w trakcie wpisywania adresu, ta historia ktora sie pokaze, byla posortowane wedglug ilosci odwiedzen.

vril napisał(a):

Jest taki przycisk jak 'Top10'. Możesz zaznaczyć pasek, na którym się on znajduje 'Pokazuj gdy potrzebny' i po kliknięciu na pole adresowe, pojawi Ci się możliwość zobaczenia 10 najczęściej odwiedzanych stron. Innej możliwości chyba nie ma niestety.

main123 napisał(a):

wlasnie zrobilem przesiadke z 8.54 na 9.21 i nie dziala mi przycisk widok, kiedy chce zmienic sposob wyswietlania historii i nie mam pojecia co robic; jakies rady?

szyk napisał(a):

Originally posted by main123:

wlasnie zrobilem przesiadke z 8.54 na 9.21 i nie dziala mi przycisk widok, kiedy chce zmienic sposob wyswietlania historii i nie mam pojecia co robic; jakies rady?


Może kliknij prawym przyciskiem myszy na pasek w panelu historii, na którym znajduje się ten przycisk "Widok", wybierz "Dostosuj->Przyciski->Domyślne" i przeciągnij sobie stamtąd przycisk "Widok" na pasek.

Originally posted by vril:

Jest taki przycisk jak 'Top10'. Możesz zaznaczyć pasek, na którym się on znajduje 'Pokazuj gdy potrzebny' i po kliknięciu na pole adresowe, pojawi Ci się możliwość zobaczenia 10 najczęściej odwiedzanych stron.


Chodzi o pasek startowy (Narzędzia->Wygląd->Paski narzędzi). smile

main123 napisał(a):

Originally posted by szyk:

Może kliknij prawym przyciskiem myszy na pasek w panelu historii, na którym znajduje się ten przycisk "Widok", wybierz "Dostosuj->Przyciski->Domyślne" i przeciągnij sobie stamtąd przycisk "Widok" na pasek.niestety nie zadzialalo :/

Xeophyte napisał(a):

ODŚWIEŻAM WĄTEK

Czy jest mozliwosc zmodyfikowania wyswietlania historii w widoku "Według dat i witryn" tak zeby w danym katalogu wyswietlac strony wg kolejnosci odwiedzin a nie alfabetycznie?