Opera mini, problem z menu

w dziale Opera dla telefonów, tabletów i innych urządzeń
PACH napisał(a):

Otóż zainstalowałem sobie Operkę na moim Samsungu e250
I działa w miarę dobrze tzn. wykryła połączenie i pozwala na przeglądanie stron, ale problem pojawie się, gdy próbuję wyłączyć czy zmienić ustawienia przez menu, próba przeskoczenia o jedna pozycje w dol czy w górę kończy się zabawa w ruletkę tzn. przeskakuje aż do momentu naciśniecie jakiegoś przycisku. Można temu jakoś poradzić?? Ktoś miał podobny problem??

PZawadzki napisał(a):

Tak, mam ten sam problem (też Samsung e250). Zarówno z Operą 3, jak i beta 4. I za cholerę nie mogę sobie z tym poradzić. Co gorsza, nie działa (albo działa raz na 100 razy) zestaw symboli: chcąc np. wpisać slash "/" w adres nie mogę wybrać odpowiedniego symbolu - tzn. przełączam się na podlgąd symboli i... nic się nie dzieje, naciskanie jakiegokolwiek klawisza powoduje wpisanie "zwykłego znaku" (w tym przypadku zamiast "/" mam po prostu literkę "a"). :-(((
Kiszka jednym słowem. Dopóki to nie będzie naprawione po prostu nie ma sensu korzystać z Opery, bo więcej się nerwów i czasu traci na walkę z przeglądarką aniżeli na połączenie z netem... :-(((

Zajec napisał(a):

Dopóki nikt tego nie zgłosi, możecie długo jeszcze czekać.

PZawadzki napisał(a):

Originally posted by Zajec:

Dopóki nikt tego nie zgłosi, możecie długo jeszcze czekać.OK, OK, już zgłosiłem, ale najpierw zajrzałem na forum mając nadzieję, że ktoś się już z tym problemem uporał.

chwacik napisał(a):

Witam. Z nowym Samsungiem sgh-e250 miałem ten sam problem. Zarówno z wersją angielską z getjar.com jak i polską z operamini.com. Spróbowałem zmienić skórkę (wybrałem ciemną) i jest na razie dobrze.
Pozdrawiam.

chwacik napisał(a):

Samsung sgh-e250 kontra opera mini.
Efekt biegającego wskaźnika wydaje się czasem zanikać, ale wraca po restarcie opery.
Rozwiązanie tymczasowe: efekt trwały aż do końca sesji opery udaje mi się uzyskać poprzez wejście na stronę typu google czy yahoo i zatrzymanie biegnącego kursora naciśnięciem cyferki a lepiej czerwoną słuchawką. Zatrzymywanie nie daje efektów na innych stronach np. lajt.onet.pl . Zadziwiające to zjawisko. Obawiam się, że winne jest oprogramowanie samsunga, który przecież nie ma profilu dla aplikacji innych niż gry.