problem z pobieraniem

w dziale Opera
misioor napisał(a):

Witam
Wczoraj sciagałem sobie operą plik<ponad 1.8gb>,czasami zatrzymywałem pobiereanie,rozłączałem net<mam zmienny ip>,wznawiałem i kontynuowało.
Dzis wlaczam kompa,opere<zapytała czy kontynuowac sesje <jakos tak> wybrałem kontynuuj>,a tu pliku brak w zakładce transfery.Miałem juz ponad 600mb sciagnięte ,jak na moje łacze to b.duzo.Dodam ze plik jest na dysku,ale jak zrobic zeby opera kontynuowała jego pobieranie?Jakos go nadpisała,abym nie musiał sciagac go ponownie?

daroc napisał(a):

Originally posted by misioor:

Dzis wlaczam kompa,opere<zapytała czy kontynuowac sesje <jakos tak> wybrałem kontynuuj>


To sugeruje, że ostatnim razem nie wyłączyłeś Opery w prawidłowy sposób, np. komputer Ci się zawiesił albo proces został zabity (zatrzymany, bez możliwości zapisu danych, które się zmieniły podczas używania programu).
Jeśli plik na dysku jest, to przede wszystkim zrób jego kopię zapasową, aby próbując coś robić, nie uszkodzić go przez przypadek.

Możesz spróbować zacząć pobierać plik od nowa. Zatrzymać. Podmienić nowopobierany plik tym 600-MB (skopiować, tak abyś zawsze miał jedną kopię w bezpiecznym miejscu). Uruchomić Operę i zobaczyć czy da się wznowić pobieranie. Ale nie gwarantuję że tak zadziała. Wiem, że takie Ooperacje [edit - jakieś takie dziwne przyzwyczajenie bigsmile] działają na niektórych managerach pobierania (Free Download Manager?).

misioor napisał(a):

daroc jestes WIELKI!!!sposób z podmianką gra!!!
genialny w swojej prostocie!
pół dnia 2 godziny kminiłem i po forach pisałem
dzięki

daroc napisał(a):

Originally posted by misioor:

pół dnia 2 godziny kminiłem


wink Krótki ten Twój dzień. bigsmile

golew napisał(a):

A na przyszłość do tak dużych plików to jednak proponuję dedykowany program - np. Flashget.