Niezawsze działające hasła :-|

w dziale Strony WWW w Operze
Plastek napisał(a):

Witam.

Od jakiegoś czasu na stronie GO2.PL nie zawsze działa wstawienie hasła (Ctrl+Enter). Przedtem nie było z tym problemu, hasło raz zapamiętane było wstawiane bez kłopotu na stronce. Teraz żeby zostało wstawione, trzeba czasami po kilka razy odświerzyć stronkę i powtarzać chęć wstawienia. Trochę to upierdliwe i czasami szybciej się ręcznie wpisze niż doczeka automatycznego wstawienia przez Operę.
Czy to wina strony czy przeglądarki? Nie stawiam od razu na winę strony, bo tego kłopotu nie mam z v.9.0, a zaczęła się od 9.1 (teraz mam 9.2). Ktoś z użytkowników - którzy korzystają z GO2.PL - też to zauważył?

Pozdrawiam.

JaDo napisał(a):

Originally posted by Plastek:

Ktoś z użytkowników - którzy korzystają z GO2.PL - też to zauważył?


Ano, tyleże wchodzę TAK , ale sprawdziłem tego go2 i zero problemów.

Barthezdeleted napisał(a):

Jakie są tego objawy? Masz 'obwódkę' wokoło pól logowania, ale hasło po wciśnięciu odpowiedniej kombinacji się nie pojawia? Nie ma obwódki i kombinacja nie działa ? Hasło zostaje podane ale nie przechodzisz na stronę docelowa?

Plastek napisał(a):

mam rubryczki do wprowadzenia user i pass, ale nie działa Ctrl+Enter. Nie zawsze, czasami zadziała za 1-szym razem, innym razem znów nie chce wpisać nic w rubryki przez kilka kolejnych odświerzeń strony. Nie ma reguły - raz wpisuje od razu, innym razem nie chce wstawić; hasło jest zapisane w bazie haseł. Wpisanie ręcznie user i pass powoduje natychmiastowe wejscie na konto - więc tu działa. Ale Ctrl+Enter nie zawsze.

W efekcie robię tak:
Ctrl+Ent, F5, Ctrl+Ent, F5, Ctrl+Ent, F5, Ctrl+Ent, F5, Ctrl+Ent, F5, - aż się uda, albo szlag mnie trafi i wpisze ręcznie >:-/