Zdjęcia w Operze

w dziale Opera
Maximus85 napisał(a):

Witam, mam problem z otwieraniem miniatur zdjęc z serwisów typu fotka.pl confused , po kliknieciu na dana fotke, nie otwiera sie, dopiero po tym jak klikam na miniature prawym> otwórz obrazek> powrót do strony dopiero działa? mial ktos kiedys podobny problem?

JaDo napisał(a):

http://my.opera.com/polski/forums/topic.dml?id=181715

Baska 2007 napisał(a):

PROBLEM Z ZAłADOWANIEM FOT

Kochani forumowicze operowi - poradzcie coć - nie mogę załadowac fotek od 2 dni (a robiłam to setki razy wcześniej i było OK)
zamiast fotek ukazują się całkowicie białe pola - komunikat o wykonaniu czynności załadowania - i tyle. Natomiast samo zdjęcie /obraz wogóle nie jest widoczne - tylko ten biały "ekran" z podpisem fotki - co ciekawe.
Prosze o odp jeśli ktoś umiałby doradzić laikowi komputerowemu na moje GG 1789833.
technicznie zdolna inaczej Baska

golew napisał(a):

Basia a może wyłączyłaś sobie pokazywanie obrazków? Wejdź w narzędzia -> preferencje -> wygląd stron www -> obrazki -> wyświetlaj obrazki - tak masz ustawione?

JaDo napisał(a):

Originally posted by Baska 2007:

...nie mogę załadowac fotek od 2 dni (a robiłam to setki razy wcześniej i było OK)


Nie tylko Ty masz ten problem - http://www.fotka.pl/forum/read.php?f=11&t=403890&p=2 . Wychodzi na to, że najprawdopodobniej serwery fotka.pl siadają.

Baska 2007 napisał(a):

Do tej pory ładowały mi się bez problemu - a mam aż 2 strony jako Basica i Baska. W tej 2. chcę umieścic Tybet i za czorta nie idzie- tzn ładuje się biały "ekranik" zamiast fotki - tak od 2 dni.
Dzięki

Baska 2007 napisał(a):

Originally posted by golew:

Basia a może wyłączyłaś sobie pokazywanie obrazków?

Nie, nie - - nic nie ustawiałam tzn nic nie zmieniałam - po prostu od 2 dni " c u ś" złego wlazło i nie chce moich fotek tybetańskich...;(((