kopie zapasowe - problem?

w dziale Opera
Rupert14 napisał(a):

Witam,

Używam opery od 5 miesięcy i wpadłem na to żeby zrobić kopię maili i ustawień. Głównie chodzi o maile. Zgodnie z instrukcją weszłem na "O Operze" w pomocy, sprawdziłem gdzie powinny być pliki (pokazuje że na dysku C - Documents and Settings - imię nazwisko - Dane aplikacji - opera - profiles - itd).

Jednym słowem sielanka. tylko że jak chciałem znaleźć te pliki to ich tam nie ma. W ogóle nigdzie ich nie ma. Brzmi to dość dziwnie bo moja Opera działa bez problemu. Od razu powim że kilka dni temu przeinstalowałem sobie starszą wersję na 9.22. Wszystko posżło OK.

No i nie bardzo wiem co z tym fantem teraz zrobić. Przeszukałem twardy dysk szukając katalogu profile i poszczególnych plików ale za każdym razem mi pokazuje że niczego nie znalazł. Jak by ktoś wiedział o co chodzi to będę wdzięczny za radę.

Pozdrawiam,

nowotny napisał(a):

Originally posted by Rupert14:

sprawdziłem gdzie powinny być pliki (pokazuje że na dysku C - Documents and Settings - imię nazwisko - Dane aplikacji - opera - profiles - itd).
Jednym słowem sielanka. tylko że jak chciałem znaleźć te pliki to ich tam nie ma. W ogóle nigdzie ich nie ma.


Jak daleko udało ci się zajść po tej ścieżce...?

Barthezdeleted napisał(a):

Folder Dane Aplikacji jest ukryty, musisz w Windowsie włączyć możliwość oglądania plików ukrytych:
WIN + E (Okno Explorera) -> Narzędzia -> Opcje Folderów -> Widok -> Ukryte pliki i foldery -> zaznaczasz Pokaż ukryte plik i foldery

Rupert14 napisał(a):

Dzięki wielkie. Rzeczywiście jak zaznaczyłem pokazywanie plików ukrytych to pokazały się. I to tam gdzie powinny być.