[mapa.szukacz.pl] Złe wyświetlanie mapy

w dziale Strony WWW w Operze
Plastek napisał(a):

Witam.

Czy to wina Opery czy źle działająca strona? Chodzi o adres http://mapa.szukacz.pl . u mnie wyświetla się ona "pocięta" w kwadraciki, a czasami "zjeżdża" się do lewej krawędzi okna. Nie ma problemu jeśli mam wyłączone 'Dopasuj do szerokości'. Gdy włączone, efekt jest jak na zcreenie niżej

Zajec napisał(a):

Dopasowywanie do szerokości sprawia czasami takie właśnie problemy. Możesz wysłać bug report Operze, może się tym zainteresują.

@andol: a może _u Ciebie_ coś się poprawiło z psuciem wyglądu stron przez dopasowywanie?

andol napisał(a):

Originally posted by Zajec:

@andol: a może _u Ciebie_ coś się poprawiło z psuciem wyglądu stron przez dopasowywanie?
Nie używam tej funkcji Opery do przeglądania stron, więc nie wiem. „Dopasowanie do szerokości” mam włączone jedynie na panelach WWW.
W tym konkretnym przypadku nie widzę szerokich poziomych pasów, a cienkie paski pionowe są lub ich nie ma - w zależności od wielkości karty ze stroną (rozdzielczości ekranu).

Plastek napisał(a):

Dzięki za odpowiedź. Jak narazie znalazłem tylko ten jeden efekt "cięcia" mapy. Ale czasami trafia się to na forach gdy chce się odpowiedzieć w jakimś temacie - okienko wpisywanie zwęża się po wpisaniu każdej literki :| . Nie na wszystkich, ale na kilka takich for trafiłem.

gutoslav napisał(a):

a ja mam problem ze stroną www.wroclaw.pl i ich mapą. Zaczyna się ładować i koniec, stoi w miejscu. Opera mimo plusów ma za dużo minusów, na firefoxie i ie wszystko działa...