Zmiana języka

w dziale Opera
ciach napisał(a):

Witam.
Opery używają różni użytkownicy. Czy jest przycisk którym można zmieniać język interfejsu użutkownika? Albo zmieniać profile, chociaż to niechętnie.

daroc napisał(a):

Można wykorzystać profile z Windowsa. Jeśli każdy użytkownik ma inne konto w Windowsie (nie wiem jak to jest w starszych wersjach, np. 98 i w dół), to się da - należy zainstalować Operę włączając opcję używania indywidualnych profili dla każdego użytkownika.

ciach napisał(a):

Nie można, w Windows nie mamy profili. Komputer służbowy, użytkownicy się zmieniają a grono międzynarodowe. Chcę prpoagować wśród nich Operę, ale mają opory. Interfejs w języku użytkownika pomógłby, a zmiana przez zaawansowane ustawienia jest za trudna sad

golew napisał(a):

Może zainstalować kilka razy Operę do różnych folderów? Wtedy każdej dać inne ustawienia a na pulpicie stworzyć skróty nazywając je np. Opera_eng czy też Opera_de ? Ale tylko jedna może być wtedy domyślna.

Ryszard napisał(a):

Originally posted by golew:

Może zainstalować kilka razy Operę do różnych folderów?


Albo: http://www.opera1.ovh.org/profil.php
Ale pozostaje, że tylko ta uruchamiana zwykłym skrótem może być domyślna.

ciach napisał(a):

Sposób podany przez Ryszarda działa. Jest kilka skrótów na pulpicie, można je zebrać w jednym folderze. A domyślną przeglądarką i tak jest IE 6. Chociaż doprowadziłem do tego, że prawie nikt go nie używa.
Dziękuję za pomoc.

ciach napisał(a):

Dzisiaj znalazlem Quick Locale Switcher dla Firefoxa. Dziala dosc koslawo, ale nie mialem jeszcze czasu na dobre ustawienia. Czy cos takiego dla Opery jest mozliwe?

Ryszard napisał(a):

Originally posted by ciach:

Czy cos takiego dla Opery jest mozliwe?

Koslawe dzialanie? Chyba nie będzie problemu - np. niektórzy tak wypowiadają się o działaniu M2.