Opera Mini 4 beta 2

w dziale Opera dla telefonów, tabletów i innych urządzeń
cxxiv napisał(a):

Tyle zmian a w siemensie c72 dalej przy próbie otwarcia choć jednej strony program się zawiesza. Może jednak poprawili by coś co jest podstawą a nie wprowadzali nowe funkcje.

Vambeer napisał(a):

Po co ten żal ? Przecież to beta .

waffell napisał(a):

Odpaliłem, zmieniłem ustawienia, "save", powiesiła się. Odpalam kolejny raz, uruchamianie, pasek postępu dochodzi do 3/4 i się wiesza. Reinstalacja nie pomaga. BS C81 + OM4 beta 2 = pierwszych wrażeń na razie brak ;-)

Edit: poradziłem sobie, wystarczy config usunąć, w BS znajduje się w "\Cache\system\java\Data\Applications\Opera Mini 4 beta\Opera Mini 4 beta.jar", problem w tym, że zwykle ten "dysk" w telefonie jest ukryty.
A za zawieszanie odpowiedzialna jest opcja "landscape mode".
Dalej mam (jak w beta 1) nieklikalne linki jeśli są w tej samej domenie :| Któś ma podobny problem ?

domker napisał(a):

Dziwne - miałem problem z ostatnią stabilną wersją miniOpery 3 -> nie mogłem połączyć się z internetem po ustawieniu innej skórki niż domyślna, pomagała reinstalacja.

W miniOperze 4 beta już to poprawili - świetnie się surfuje. Czasami są problemy z zalogowaniem się na witryny oparte o CMS'a PHP-Fusion. (pomaga usunięcie cookies). Następny problem odnotowałem podczas obsługi Ktorrent Web Interface. Zalogować się można, ale czasami wyrzuca z powrotem do ekranu logowania po wykonaniu np. funkcji, która pauzuje torrenta.