Poczta.o2.pl - problem z logowaniem

w dziale Strony WWW w Operze
Blstr napisał(a):

Kazałem Operze zapamiętać hasło podczas wchodzenia na http://poczta.o2.pl . Jednak często (choć nie zawsze), kiedy jestem na tej stronie i klikam Ctrl+Enter, nic się nie dzieje (no dobra-znikają pomarańczowe ramki w polach "Login" i "Hasło", ale nie o to przecież chodzi). Na innych stronach nie mam takiego problemu. Co z tym zrobić? Czy jest to może efekt jakiegoś zabezpieczenia stosowanego przez o2 ?

golew napisał(a):

A czy adres strony nie zmienia się wtedy na poczta10.o2.pl? Bo przez jakiś czas to powodowało problemy. Ale potem wrócili do normalnych adresów.

ravp napisał(a):

Potwierdzam, u mnie też często nie można się zalogować na pocztę za strony głównej za pomocą menadżera haseł.

A czy adres strony nie zmienia się wtedy na poczta10.o2.pl?


Nie zmienia się.

Blstr napisał(a):

U mnie zmienia się, kiedy wylogowuję się z konta i chcę zalogować ponownie. Rzecz w tym, że pod poczta10 nie mam problemów.

PeterCub napisał(a):

Może to ma związek ze zmianami na poczcie. Niektórzy użytkownicy, często z niej korzystający dostali tydzień temu zaproszenie do testowania nowej betawersji.

alekksander napisał(a):

Originally posted by PeterCub:

Może to ma związek ze zmianami na poczcie. Niektórzy użytkownicy, często z niej korzystający dostali tydzień temu zaproszenie do testowania nowej betawersji.raczej nie, u mnie problem pojawia sie bez zadnych konkretnych powodow od czasow pierwszej O9

Darck napisał(a):

nowa betawersja nie dziala na opera 9.5