zachowanie ikonek po wyczyszczeniu historii

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
all_in_one napisał(a):

Jak to najlepiej zrobić?
Czytałem kiedyś, że można ustawiać atrybut plików read-only, ale trzeba szukać odpowiednich ikonek w cache'u (czyli jakby nie było na śmietniku), nie da się tego lepiej zrobić?
Chodzi o ikonki zakładek, reszta może zostać usunięta. Wg mnie jest to błąd Opery, nie powinien kasować ikonek zakładek smile
pozdrawiam

ps. Ogólnie Opera jest fantastyczna !!! Moje życzenia: redagowanie maili w HTML, sprawdzanie pisownik online w formularzach www i poczcie, poprawienie sprawdzania czy są nowe wiadomości na grupie dysk., czasami nie rozpoznaje kodowania na gr.dysk. (trzeba otworzyć w osobnym oknie wiadomość, albo pokazać pełen nagłówek, żeby powstawiał odpowiednie literki zamiast krzaków), lepsza/inna obsługa RSS. Więcej grzechów nie pamiętam p

JaDo napisał(a):

Ikonki (favikonki) są trzymane w \profile\images. Te w keszu, są wysyłane ze złym MIME, trzeba je przenieść do tego folderu i wyedytować plik opera6.adr, jeśli ma być je widać.

ICONFILE=www.strona.com.ico
Zrób backup pliku przed grzebaniem.

Originally posted by all_in_one:

Wg mnie jest to błąd Opery, nie powinien kasować ikonek zakładek


Nie ma żadnego błędu, jeśli nie jest zaznaczona opcja Wyczyść informacje o czasie odwiedzin zakładek, zostaną.

all_in_one napisał(a):

Originally posted by JaDo:


Nie ma żadnego błędu, jeśli nie jest zaznaczona opcja Wyczyść informacje o czasie odwiedzin zakładek, zostaną.Faktycznie, rewelacja! Tego potrzebowałem.