"Niepełne" ładowanie się strony

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
Dr. Mortus napisał(a):

To teraz moja kolej na biadolenie :>

Rzecz w tym, że chyba wszystkie strony nie ładują się w pełni. Nie żebym miał jakieś problemy z przeglądaniem tego (typu niepojawiające się okna), ale na pasku przez dłuższy czas wyświetlana jest ikonka z czerwonym iksem, zamiast pomarańczowym recyclingiem. Chciaż nawet nie to mnie denewruje, co kursor, który przez ten czas ma obok siebie tą klepsydrę.

Jest na to jakiś sposób, czy za każdym razem muszę ręcznie (myszką, więc niewielki problem - ale jest) zatrzymywać ładowanie się strony?I jedna rzecz na deser, ale to tak poza tematem - czy tylko mnie last.fm ma problemy z funkcjonowaniem poprawnym? smile

daroc napisał(a):

Może o to chodzi:
http://my.opera.com/polski/forums/findpost.pl?id=2209103

A co do last.fm - u mnie zdaje się chodzić dobrze. Podaj szczegóły. Wersja przeglądarki, system, co nie działa.

bartas39 napisał(a):

Może zmieniałeś maksymalną liczbę połączeń z serwerem i łączną liczbę połączeń (Narzędzia -> Preferencje... -> Zaawansowane -> Sieć). Proponuję ustawienia domyślne, testowałem już najróżniejsze konfiguracje ale wartości domyślne zdają najlepiej egzamin. Jeżeli ustawisz zbyt dużo równoczesnych połączeń z serwerem, to mogą być odrzucane lub przerywane. W rezultacie będą się tworzyły nowe połączenia, a to zajmie więcej czasu niż w przypadku równoczesnego przesyłania danych.

Dr. Mortus napisał(a):

Może o to chodzi:
http://my.opera.com/polski/forums/findpost.pl?id=2209103Zablokowałem wszystkie linki prócz gemiusa, dodatkowo zwolniłem "trochę" miejsca na C: i... chyba zauważyłem różnicę. Nawet last jakoś szybciej funkcjonuje, a to z nim miałem najwięcej problemów.

I pomyśleć, że przegapiłem ten temat jak szukajki używałem.

Dzięki za pomoc.