Teledyski w Interii

w dziale Strony WWW w Operze
Jurek69 napisał(a):

Witam. Wchodzę wczoraj na teledyski w interii i niespodzianka - nie działają. Nie pokazuje się odtwarzacz , widać puste okienko gdzie zawsze był WMP. Jakiś czas nie zaglądałem na tę stronkę ale wcześniej wszystko było OK. Na Onecie wszystko gra i buczy bez problemu. W operze nic ostatnio nie zmieniałem. Niedawno przywracałem system czy mogła zniknąć jakaś wtyczka ? (na Onecie działa). W innym temacie dzisiaj strony na forum bardzo długo ładują się - czy mam problem z moją operą ? Pozdrawiam.

golew napisał(a):

Kliknij będąc na Interii PPM i sprawdź czy nie masz coś w zablokowanej zawartości. Nie masz czasem wyłączonych wtyczek (ogólnie albo dla danej strony)?

Chodzi ci o to forum? Chyba coś majstrują, bo co chwilę małpki wyskakują.

Jurek69 napisał(a):

Od tego zacząłem, wtyczki są włączone. Wcześniej zablokowaną zawartość odblokowałem i preferencje dla strony nie różnią się od ogólnych .

Barthezdeleted napisał(a):

Na pierwszy rzut oka winnymi są chyba twórcy serwisu bo wygląda na to, że teraz wykorzystuje on technologie ActiveX do osadzenia odtwarzacza.

Jurek69 napisał(a):

Dzisiaj zaktualizowałem Opere do 9.24 i wszystko działa bigsmile . Dzięki za pomoc .

Barthezdeleted napisał(a):

Interia - jak już wspominałem - ostatnimi czasy kombinowała chyba coś z sposobem umieszczania teledysków w ich serwisach, bo u mnie również nie działało wink Dzisiaj widać poszli po rozum do głowy i wrócili do pomysłu dostępności dla wszystkich wink

Tak czy siak - najważniejsze, że działa smile