NOKIA 6070 mini opera plus gsm problem

w dziale Opera dla telefonów, tabletów i innych urządzeń
godfader275 napisał(a):

No wiec wykupiłem 20 MB pakiet w plusie. Ścigałem konfiguracje na internet gprs na mój telefon. Tak był też tel ustawiony a po wgraniu mini opery wyczyściło mi konto, najwyraźniej łączyła sie przez wap. Czy można tak zrobic aby na ty telefonie opera korzystała z wykupionego pakietu przeze mnie??? Z góry dzieki

godfader275 napisał(a):

Więc nikt mi nie pomoże czy może jednak??confused

Zajec napisał(a):

Aplikacja Java nie może chyba sama decydować, które z połączeń będzie inicjowane. To raczej w ustawieniach telefonu musisz wybrać połączenie GPRS Internet jako domyślne.

godfader275 napisał(a):

Tak zrobiłem ściągnąłem konfiguracje ze strony plusa, telefon ma ustawienie gprs int a i tak zjadło mi całą kase z konta pakiet przepad i za przeproszeniem godfader275.

Zajec napisał(a):

Ściągnąłeś prawdopodobnie konfigurację połączenia (sposób łączenia się z internetem), a nie telefonu (które połączenie ma inicjować w danej sytuacji). Tutaj nie bluźnimy.

godfader275 napisał(a):

Przepraszam ale jestem zdenerwowany. Chcę powiedziec jeszcze ze gdy łączyłem się przez internet na poziomie przeglądarki telefonu to pieniądze pobierane były z pakietu, no a właśnie opera pobierała pieniądze z konta. Czy więc dalej jest możliwośc że to wina ustawien telefonu jesli tak to mógłbym prosic o instrukcje co w tej sytuacji miałbym zrobic??


P.S. dzięki że mi pomagasz