Final 9.24

w dziale Opera
Ziggy X napisał(a):

Już oficjalnie: http://my.opera.com/desktopteam/blog/2007/10/17/9-24 - changelog

Zaufany napisał(a):

Ciekawe w której z wersji testowych, jeśli w jakiejkolwiek, wspomniane błędy zostały już poprawione.

tomek80 napisał(a):

A ja mam może głupie pytanie ale Waszym zdaniem przed insalacją nowej opery odinstalować starą przez Dodaj/Usuń programy czy zainstalować na starą wersję opery?

Copernick napisał(a):

Originally posted by tomek80:

A ja mam może głupie pytanie ale Waszym zdaniem przed insalacją nowej opery odinstalować starą przez Dodaj/Usuń programy czy zainstalować na starą wersję opery?


Zawsze to ale to zawsze wersje stabilne instalowałem na wcześniejsze wersje stabilne. Co innego z wersjami alfa i beta. Te zawsze instaluję sobie osobno i nakładam na nie nowsze wersje weekly.

vril napisał(a):

Originally posted by tomek80:

A ja mam może głupie pytanie ale Waszym zdaniem przed insalacją nowej opery odinstalować starą przez Dodaj/Usuń programy czy zainstalować na starą wersję opery?Najlepiej chyba najpierw zrobić kopię zapasową aktualnie uzywanej Opery, a potem śmiało instalować na starą wersję. Jakby coś poszło nie po myśli zawsze mozna nadpisać starą wersją.

Zaufany napisał(a):

Wersja 9.24 (finalna) została zaprojektowana do nadpisania na wersje wcześniejsze. Jakiekolwiek dodatkowe kopie bezpieczeństwa, czy inne dodatkowe środki bezpieczeństwa są zbędne. Wystarczy zwyczajnie zainstalować wybierając aktualizację.

Ryszard napisał(a):

A tak z ciekawości - normalny klasyczny instaler robi przed zamianą kopie odpowiednich plików, w katalogu /Opera/uninst/. A jak traktuje stare pliki ten nowy instalator?

jayxxx napisał(a):

Hej. Dzialaja wam dzwieki na stronie wrzuta.pl ?
przyklad http://nortonex.wrzuta.pl/audio/iRp9pbHZ1l/braincreator_-_don_t_stop_the_music_clubmix

edit
ok, juz dziala. odblokowalem w pliku urlfilter.ini wpis "http://*gemius*"

glubiszremoved napisał(a):

Nie wiem czy to błąd Opery czy fotka.pl i czy było to zgłaszane (jeśli tak to przepraszam) ale nie da się na fotce.pl zmieniać zdjęć danego profilu. Ktoś to może potwierdzić?

daroc napisał(a):

Między innymi tutaj.