Opera 9.5b build 1643 dlu Unixów

w dziale Wersje beta, testowe i rozwojowe
Dro77naR napisał(a):

Zainstalowałem i mam jedną uwagę. Chętnie zgłosiłbym to na forum anglojęzyczne, ale nie znam się na stronach, więc nie wiem, co jest nie tak :/

Do rzeczy.
Chodzi o to, że np. w grze gladiatus.pl po najechaniu na jakiś przedmiot pojawia się półprzezroczyste ciemnie okienko z informacjami o tym przedmiocie. W poprzedniej stabilnej wersji Opery wszystko wyświetlało się wszystko prawidłowo. W alfach, w których w ogóle to okno się pojawiało, nie było ciemnego wypełnienia... była jedynie ramka i żadnego tła, co sprawiało, że tekst był niemal nieczytelny. To samo jest w becie.
Druga sprawa, to link.opera.com. Zsynchronizowałęm sobie zawartość zakładek z tym, co było na serwerze i pojawiły mi się te same wpisy po 3 razy. Usunąłem więc wszystko z zakładek... i tym samym z link.opera.com. Straciłem ok 500 zakładek :/ I tu propozycja - dobrze by było, żeby pojawiał się monit potwierdzający chęć usunięcia zakładek w trybie synchronizacji, żeby usuwać je i z przeglądarki i z link.opera.com świadomie... ja byłem przekonany, że usuwam jedynie w przeglądarce i za chwilę sobie zaktualizuję wszystko ze strony... Ale się rozczarowałem.