sitecheck.opera.com

w dziale Opera
Zbynio napisał(a):

Jak to cholerstwo wyłączyć by Opera nie łączyła się z tym adresem. Wielokrotnie "wisi" na połączeniu z tym adresem. Czasem ponowne kliknięcie na link dopiero "budzi" przeglądarkę. Wpisałem do filtra ten adres ale nic to nie dało. A w ogóle to co to jest statystyki jakieś?
Zauważyłem, że Opera łączy się z tym adresem bardzo często.

Pozdrawiam
Zbyszek

Barthezdeleted napisał(a):

sitecheck.opera.com to serwis prowadzony przez Operę, wykorzystywany przez przeglądarkę do obsługi Ochrony przed oszustwami. Z tego co zaobserwowałem to adres 'wisi' na sitecheck.opera.com przeważnie wtedy gdy sprawdzany serwer jest zapchany/wolny. Jeśli nie korzystasz namiętnie z różnych kont bankowych/aukcyjnych itp. to możesz wyłączyć w/w funkcje. Więcej znajdziesz w podanym prze zemnie artykule.

Zbynio napisał(a):

Originally posted by Barthez:

sitecheck.opera.com to serwis prowadzony przez Operę, wykorzystywany przez przeglądarkę do obsługi Ochrony przed oszustwami. Z tego co zaobserwowałem to adres 'wisi' na sitecheck.opera.com przeważnie wtedy gdy sprawdzany serwer jest zapchany/wolny. Jeśli nie korzystasz namiętnie z różnych kont bankowych/aukcyjnych itp. to możesz wyłączyć w/w funkcje. Więcej znajdziesz w podanym prze zemnie artykule.Dziękuję za wyjaśnienie bigsmile
W podzięce chociaż wirtualne beer

Pozdrawiam
Zbyszek