problemy z przeglądarkami i operą

w dziale Opera
mlistewnik napisał(a):

Problem dotyczy chyba systemu albo przeglądarek. W każdym razie w pewnym momencie w IE i Firefoksie przestały mi się wyświetlać style. Zawsze polegałem na Firefoksie, więc spr. czy to samo dzieje się w IE - to samo. No to przerzuciłem się na Operę, która okazała się skuteczna i wyświetla style. Ale teraz się okazuje, że Real Player mi nie działa, nie ma dźwięku i akurat radia internetowego bbc można tylko słuchać przez plugin real playera. Więc nie wiem co robić. Nie wiem czy to właściwie forum, jeśli nie to pokierujcie mnie gdzie indziej.

Pozdrawiam

Mariusz Listewnik

I jeszcze jedno: czy wam też się to furum wyświetla z angielskimi napisami na przyciskach(typu 'Upload File', 'submit', 'My page')? Gdzie to się zmienia? Sprawdzałem mój profil i tam nie ma perferowanego języka polskiego, musiałem wybrać 'other language'.

JaDo napisał(a):

Originally posted by mlistewnik:

Real Player mi nie działa, nie ma dźwięku i akurat radia internetowego bbc można tylko słuchać przez plugin real playera.


Tzn. klikasz coś tam na stronie, odpala się RP i cisza? Spróbuj wkleić adres streamu do odtwarzacza, jeśli dalej to samo = jakiś problem z RP, a nie z Operą.

Jeśli to kłopot z działaniem strony, dobrze by było, gdybyś podał linka smile .

Originally posted by mlistewnik:

Nie wiem czy to właściwie forum, jeśli nie to pokierujcie mnie gdzie indziej.


Forum może i właściwe, tylko dział chyba nie ten wink - http://my.opera.com/polski/forums/forum.dml?id=123

Originally posted by mlistewnik:

I jeszcze jedno: czy wam też się to furum wyświetla z angielskimi napisami na przyciskach...


Tak, nie ma żadnego innego języka do wyboru, nie tylko polskiego.