problem z rapidshare

w dziale Opera
lolekbolek napisał(a):

Witam!!!
Od wczoraj mam problem ze ściągnięciem czegokolwiek z rapidshare za pomocą Opery.Po wskazaniu miejsca dla zapisania danego pliku na dysku i wciśnięciu "zapisz" w transferach opery od razu wyskakuje błąd.W Firefoxie nie ma problemu,więc musi to być coś z Operą.Często przy kompie siedzi mój syn,pewnie coś pogrzebał(często tak ma),a ja nie umiem sobie z tym poradzić,wystarczy pewnie coś wyłączyć.Wgrałem nowszą Operę ale nic nie dało."Pomożecie"(że zacytuję klasyka).
Pozdrawiam!!!


Barthezdeleted napisał(a):

Originally posted by lolekbolek:

Po wskazaniu miejsca dla zapisania danego pliku na dysku


Normalnie w Operze plik zaczyna być pobierany od momentu kliknięcia w link - bez czekania na podanie ścieżki, nazwy pliku itd (przydatna funkcja, czas pobierania nie zależy od szybkości palców i struktury folderów na dysku wink ). Gdy już wskażesz konkretne miejsce i nazwę i klikniesz Zapisz, Opera tworzy w danym miejscu plik o podanej przez Ciebie nazwie, zapisując do niego pobrane dotychczas dane i kontynuując dalej zapis już do niego. Piszę to dlatego, żeby z czystym sercem zadać Ci pytanie:

Czy widzisz na Pasku Postępu (możesz sobie go nawet tymczasowo umieścić gdzieś na widoku poprzez Narzędzia Wygląd Paski Narzędzi ), że plik się pobiera?

Originally posted by lolekbolek:

w transferach opery od razu wyskakuje błąd


Jaki dokładnie? Możesz zrobić zrzut ekranu? Na pewno masz uprawnienia do zapisu w danym katalogu?

Originally posted by lolekbolek:

Często przy kompie siedzi mój syn


Może On albo Ty instalowaliście niedawno jakiś program antywirusowy, zaporę sieciową (firewalla) ?