Automatyczne kolorowanie szukanej frazy

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
arek1111 napisał(a):

Czy jest jakiś patent na to, żeby po wyświetleniu strony (np. znalezionej przez google), szukana fraza była na niej od razu zaznaczona kolorem, żeby nie trzeba było tracić czasu na ponowne polecenie "Wyszukaj na stronie"?

Zajec napisał(a):

O ile wiem, nie da się. Z drugiej strony, jeśli wie się że odpowiada za tę czynność klawisz F3, nie trzeba dużo czasu aby zrobić ponowne wyszukiwanie :-)

arek1111 napisał(a):

Nie wiedziałem o tym, ale obawiam się że to nie rozwiązuje problemu. Przetestowałem przed chwilą i okazuje się, że klik w F3 ponawia wyszukiwanie frazy, która była szukana POPRZEDNIO poprzez polecenie "Wyszukaj na stronie". Innymi słowy jest to skrót polecenia "Wyszukajto, co poprzednio". Tymczasem mi chodzi o automat (w najgorszym wypadku skrót) polecenia "Wyszukajto, co w wyszukiwarce".

Ale dzięki za zainteresowanie.

Ziggy X napisał(a):

Jako UserJS użyj tego:
uhb2.5.js(ppm i zapisz jako...) i powinieneś osiągnąć to o co pytasz odnośnie google i stron klikanych z wyników jego wyszukiwania. Mi działa prawidłowo.
A więcej info (plik dawno temu wziąłem chyba z tego tematu, ale nie pamiętam dokładnie): http://my.opera.com/community/forums/topic.dml?id=149014

Zajec napisał(a):

Rzeczywiście, nie wczytałem dokładnie w pytanie, myślałem że chodzi o coś innego. Daj znać czy odpowiada Ci to, co podesłał Ziggy X.