Brak odtwarzania filmików o różnych rozszerzeniach w poczcie Opery.

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
tomasz604 napisał(a):

Zwracam się o pomoc do forumowiczów ponieważ nie mogę odtworzyć żadnego filmiku który otrzymałem w poczcie jako załącznik. Nie wiem co muszę zrobić. Używam też czasami Opery 9.10 portable na kluczu USB i ściągając pocztę na niego i ją przeglądając, bez problemu odtwarzam każdy filmik i to na własnym koputerze, a używając Opery 9.24 zainstalowanej na tym samym komputerze, nie mogę odtworzyć żadnego filmiku otrzymanego w poczcie. Może ktoś mi podpowie co trzeba ustawić lub wgrać.

golew napisał(a):

Porównaj opera:plugins z wersji przenośnej i z wersji na komputerze. Zapewne masz różne wtyczki, albo w stacjonarnej po prostu brak jakiejś.
Bo jak rozumiem ogólnie wtyczki masz włączone? (sprawdź pod F12)

tomasz604 napisał(a):

No właśnie w tym sęk, że w katalogu plugins Opery 9.10 portable pl są tylko 4 biblioteki ( np32dsw.dll / npdsplay.dll / npwmsdrm.dll / npswf32.dll ), natomiast w katalogu plugins Opery 9.24 są też te same biblioteki oraz kilka innych a obsługę wtyczek też mam włączoną. W systemie mam kodeki K-Lite Codeck Pack. Klikając na załącznik z rozszerzeniem .wmv filmik odtwarzany jest przez Media Player Classic lecz klikając na taki sam załącznik w Operze 9.24 włącza się Media Player Classic ale nie odtwarza filmiku. Próbowałem różne katalogi porównać ale wszystkie raczej wyglądaja tak samo. Może ktoś ma jeszcze jakiś pomysł w czym tkwi problem albo pokusi się o sprawdzenie.