Wieszanie Opery w Windows Vista x64 Business

w dziale Strony WWW w Operze
D154573R napisał(a):

Witam.
Od ponad pół roku jestem użytkownikiem Opery. Przez pewien czas wszystko działało dobrze.
Jednak juz jakiś (dość spory) czas mam z Opera następujący problem(y).
Więc tak najżadziej zdarza się, że jak to w Viście okienko robi sie szare(białe) i nie można nic zrobić, pomaga tylko restart bo nie można jej wyłączyć. Inne funkcje systemu działają prócz uruchom ponownie i wyloguj. To jednak nie jest meczące bo zdarza się nie za często.

Najczęściej, bardzo często (co skłania mnie do rozważan nad powrotem do Firefoxa) jest wyskakujące okienko, program przestał działać. Kiedy dam OK Opera się wyłącza i tyle mam z pisania postów na forum itp. Wszystko od nowa. Co prawda przywrócenie sesji działa.
Nie wiem czym to jest spowodowane. Zdarza się to tak często, że nie moge wskazać przyczyny. Miał ktoś podobny problem?
Dodam, że po przeinstalowaniu systemu problem wciąż występuje (przywróciłem wszystkie ustawienia Opery jak przed reinstalką).

Zajec napisał(a):

Kłopot pierwszy ciężki do zarejestrowania i zgłoszenia. Drugi natomiast (dzięki temu, że cała Opera się wyłącza) możesz elegancko zarejestrować programem Inspector. Po zgłoszeniu możesz być praktycznie pewny, że gdy wyjdzie już 9.50 (ewentualnie 9.25) takie coś się nie powtórzy.

D154573R napisał(a):

Dzieki. Szczerze mówiąc odpowiedź bardzo mi sie podoba, tylko, że jaki to dokładnie program ten Inspector? Jest o takiej nazwie pełno programów w sieci.

golew napisał(a):

http://www.opera.com/support/search/view/432/
http://www.opera.com/support/search/view/790/