ładowanie obrazków, nie wszystkie sie ściągają

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
barteksroka napisał(a):

tak jak w temacie. probowałem z liczba połączeń z serwerami. zmieniałem stopniowo ale problem pozostał. kiedy robie odsiez strone, pokazuja sie te ktore sie nie pokazywały ale nie ma paru innych co byly wczesniej. najbardziej widac to na stronie nasza-klasa.pl i allegro. strony te nie są wpisane w "zawartościach" Opery jako blokowane.
czy ktos wie o co tu chodzi? przed reinstalacją XP'ka wszystko bylo ok. ale teraz mam nowa wersje opery.

daroc napisał(a):

Którą dokładnie wersję?

barteksroka napisał(a):

v9.25 /8827

ja_szczur napisał(a):

z tego co czytam, to "gubienie" obrazków przez operę to częsty błąd - ja sam często widzę po 4-5min ładowania strony: "obrazki: 44/45" i tak jest już do końca (wtedy po prostu przerywam ctrl+.)
ale możliwe, że to wina samych obrazków - jeśli są one na wolnych/przeciążonych serwerach - a nasza-klasa.pl niestety do takich należy ;-)

andol napisał(a):

Originally posted by ja_szczur:

z tego co czytamA przeczytałeś to?

„obrazki: 44/45” oznacza najprawdopodobniej zatrzymanie się na 45 elemencie, którym nie jest obrazek, a znajdujący się na innym serwerze skrypt (choć może to też być obrazek). W polskich warunkach taki efekt widzimy niestety dość często za sprawą Gemiusa. W każdym razie wspomniany przez Ciebie problem raczej nie ma nic wspólnego z problemem opisanym w tym wątku. smile

barteksroka napisał(a):

wiec juz mam rozwiazanie. problem lezy po stronie przeciazonych serwerów, na szczescie nie u mnie smile na nasza-klasa musze czekac sporych 5 - 8 minut zeby wszystko bylo ok. dziekuje za porady