2 pytania dotyczące opery

w dziale Opera
fillfun napisał(a):

Siemka. Wczoraj postanowiłem zainstalować i wypróbować Operkę. Wcześniej korzystałem z FF, z którego byłem i jestem bardzo zadowolony. Jak na razie Opera spisuje się wyśmienicie, ale mam 2 pytania:

1. Czy i jak da się przywrócić domyślne ustawienia tej przeglądarki (pytanie z ciekawości)
2. Da się przenieść pasek z kartami pod pasek adresowy?

Za odpowiedzi z góry dziękuję smile

woj-tek napisał(a):

1. Chyba usunięcie katalogu opery z Documents and Settings powinno przynieść taki efekt (zakładając, że instalowało się z domyślnymi ustawieniami a nie z jednym profilem dla całego systemu - wtedy trzeba usunąć katalog profile ze ścieżki w której zainstalowana jest Opera).
2. Sorry, ale pytanie tryliardy razy wałkowane na forum - tak, da się (tip: trzeba pobawić się z ustawieniami widoczność głównego paska narzędzi oraz paska adresu oraz elementami na tych paskach) wink

Zaufany napisał(a):

1. Część elementów posiada możliwość przywrócenia domyślnych ustawień. Jeśli pytasz o skróty klawiszowe i rozłożenie różnych elementów na paskach, to się właśnie da. Z pozostałymi aspektami jest trochę gorzej i bez resetu profilu szybko się ich nie da poprawić.
2. Nie, nie da się. Paski w Operze mają stałe pozycje. W każdym razie da się przenieść wszystko z paska adresu na pasek nad paskiem z kartami. Jest w FAQ.