nowy wyglad poczty wp

w dziale Po godzinach
lukjan napisał(a):

witam

ostatnio przeczytalem, ze w tym miesiacu bedzie nowy wyglad poczty, kontaktow i kalendarza wp, na lepszy.

nowa poczta wp, kontakty wp i kalendarz wp

szczegoly pod tym adresem

co sadzicie o nowej wersji poczty?

theSMOQ napisał(a):

Jak ja nie rozumiem jak można używać poczty przez www... po to jest klient e-mail by wszystko było SZYBCIEJ.

Powinni Cię ukamienować za marnowanie internetu. wink

lama227 napisał(a):

Na dobry początek dowiedziałem się od "wp" , że uzywam opery w wersji 5... Dziś dla odmiany wszytko tam jest rozsypane. Koszmar.

Originally posted by theSMOQ:

Jak ja nie rozumiem jak można używać poczty przez www... po to jest klient e-mail by wszystko było SZYBCIEJ.

Powinni Cię ukamienować za marnowanie internetu


Czasem muszę tam się pofatygować osobiście, choćby po to by sprzatnąć smieci i luknąć co mi wpadło do spamu, albo czemu znów nie doszła moja poczta >)

theSMOQ napisał(a):

Poproszono mnie bym wyedytował posta i usunął motyw z kamienowaniem... cóż... sądzę, że większość zrozumiała, że moja wypowiedź nie była serio dlatego tego nie zrobię... p

Barthezdeleted napisał(a):

Kolego, odkopywanie tematu sprzed 3 miesięcy, tylko po to żeby nawrzucać jego autorowi (nawet w tzw. "żartach") nie jest raczej czymś mądrym. Insynuowanie, że nie wiedziałem o formie Twojej wypowiedzi również można zaliczyć do tej kategorii (bo niby co? nie widziałem emoty? left ). Jeśli ktoś Cię prosi o coś via PM, to w dobrym tonie było by udzielenie odpowiedzi tą samą drogą smile Nadal uważam, że lepiej by było gdybyś w swojej pierwszej wypowiedzi ograniczył się tylko do pierwszego 'akapitu'.

pssst

theSMOQ napisał(a):

Hmm, no dobrze, uznaję swój błąd... a daty po prostu nie sprawdziłem, sądziłem, że to nowy temat - wyświetlił się jako trzeci od góry.

Nie miałem zamiaru wywoływać kłótni, po prostu ostatnio modne jest używanie internetowych klientów poczty - a ja tego nie rozumiem. Chciałem rozpocząć dyskusję na zasadzie "jak możesz pisać, że marnuję internet skoro używając klienta www można [tutaj to o czym nie mam najwyraźniej pojścia, a co powoduje, że wszyscy klientów internetowych używają]".

No i fakt, to trochę hermetyczny dowcip był, mógł się wydać niemiły... ja sporo czasu spędzam na 4ch, a tam odzywki w stylu "gtfo my internet" czy "don't waste our internets" są standardem - no i mimowilnie przenoszę to nawet do realnego życia. To i dlatego uznałem, że twoja reakcja była przesadzona... ale teraz rozumiem, że nie była. Mój błąd.

lama227 napisał(a):

Barthez: cacy, tyle że moja wypowiedź straci wtedy sens.
Pozdrawiam