p2mforum.info nie chce się nagle otwierać

w dziale Strony WWW w Operze
Bolo92 napisał(a):

Witam. Wczoraj tj. 06-02-08 przychodze ze szkoły i jak zwykle PC, Opera i e-mail. Przeważnie karty zostawiam czasami mam więcej czasami mniej i też było strona z p2mforum.info i nie pobrało jej tylko błąd to karta i odśwież. Nowa karta, Ctrl+1(skrót na p2mforum) i normalnie po paru sekundach cała strona była otwarta a po 1-2 było widać ją w miare, a tu nic.
Raczej nic się nie działo tego dnia, no oprócz tego, że chyba dzień wcześniej cfos speed wywalałem na ostro bo nie chciało się normalnie odinstalować i jeszcze dwa razy na dwa dni zostałem nastraszony komunikatem coś o spyware, adware trojankach itp i tam coś pisało o cfos. Antyvirusa nie posiadam tylko ZoneAlarm i raczej patrze jakiemu procesowi puszczam internet no ale cfosowi bez zastanowienia dałem.
Procesy kill, folder w program files wyrzucony.
Regedit na mój komputer znajdź i cfos i co się wyświetliło to kasowałem jak było pare ścieżek i nie było nic innego to cały folder z wpisami poszedł i chyba wszystko poszło bo jak skończyło to sprawdzałem drugi raz i nic nie znalazło. Ale nie wiem co mogłoby być w tym rejestrze żeby tylko te strony nie działały.
Próbowałem perferencji dla witryn, ale tylko jako maskuj się jako firefox i przedstawiaj się jako firefox jednak nie pomogło.
Na FireFoxie strona działa.
MoorHunt.pl także mi nie działa na Operze sad

Ryszard napisał(a):

No to coś usprawniłeś. U mnie obydwie strony działają - np. mogę poczytać
http://p2mforum.info/showthread.php?t=23643
"Regulamin
Przed przeczytaniem regulaminu należy przeczytać Zastrzeżenia


§1 ZANIM ZACZNIESZ:
Szacunek przede wszystkim. Bądź cierpliwy i pomagaj innym. Język obraźliwy lub nieodpowiedni jest zakazany........" itd.
albo http://www.moorhunt.pl/forum/index.php?topic=130.0
"= Niestosowna Sygnaturka lub Awatar................. 1
= Niedozwolone Reklamy Zarobkowe.................... 4
= Zaśmiecanie Forum.................................. ...... 3"

Opera oczywiście ustawiona jako Opera wink

Bolo92 napisał(a):

Niezabardzo wiem w czym miało mi to pomóc smile No ale.
To że innym chodzą to wiem, gdyż mójemu koledze się otwierają strony. Jak pisałem u kuzynki na kompie także na Operze i moderatorowi p2mforum i moorhunt.pl pisałem z pytaniem czy forum działa, odpisał że tak a ja wcześniej już w FF wyświetliłem bez problemu.
To może by ktoś dał linka do tematu z opisem jak zrobić back-upa Opery z ustawieniami żeby po reinstalu wgrać/skopiować i nic się nie straciło.
Najlepiej jak najbardziej dostosowany do Opery 9/9.25, bo jeden ostatnio miałem ale do Opery 7 czy 8 a od tego zmieniło się troche.
Między innymi X:Documents and Settings a wcześniej było zapisywane w Program Files.

golew napisał(a):

http://my.opera.com/polski/blog/faq
FAQ jest też przyklejonym wątkiem na każdym podforum