Zakładki i hasła

w dziale Aplikacje dla Opery
OrionexuS napisał(a):

Witam chcę zabrać na nowego kompa wszystkie zakładki i hasła do stron wiem jak to się robi problem w tym że nie mam w folderze z Operą tych plików nie ma... Nie wiem czemu (kiedyś coś tam kombinowałem może dlatego). Czy mogę te pliki jakość stworzyć w Operze?
To jest dla mnie bardzo ważne chodzi o całą moją kariere w internecie (4-5 lat). A teraz kupiłem lapa i chcę posiadać te wszystkie rzeczy bo nie jestem w stanie w żaden sposób samemu tego zrrobić.

Pozdrawiam

OrionexuS napisał(a):

Już to czytałem kiedyś z ciekawosci, zrobiłem tak:
Skopiowałem pliki ze starego kompa do nowego dokładnie: wand.dat (3kb) i opera6.adr (11kb) ale nie dostałem żadnych haseł ani zakładek.
Ale teraz sedno problemu pliki te na starym kompie odnalazłem w innym miejscu niż jest zainstalowana Opera. Tzn prawie wszystkie katalogi Opery były w folderze Reinstalka a nie w folderze Opery. Czy moge na tym starym kompie sam jakoś wyeksportować te dwa pliki czyli stworzyć od początku? A i drugi link nie działa ale sam odnalazłem FAQ.

golew napisał(a):

Tzn. chcesz przenieść istniejące dane? Kliknij opera:about to zobaczysz ścieżki do odpowiednich plików. A potem oczywiście http://my.opera.com/polski/blog/faq doczytaj

golew napisał(a):

Link poprawiłam, przepraszam.
Nie rozumiem pytania o wyeksportowanie na starym komputerze. Wszelkie dane o ścieżkach siedzą praktycznie tylko w pliku opera6.ini, w innych nie.

OrionexuS napisał(a):

Już sobie poradziłem wystarczyło spojrzeć gdzie co jest a nie robić po omacku. Bardzo Ci dziekuje za pomoc. Uff 4 dni bez danych i nie wiedziałem co mam robić na kompie (brak zakładek i co ważniejsze haseł).

golew napisał(a):

Post nie na miejscu, usunięto.