Pasek wyszukiwania

w dziale Opera
meteor333 napisał(a):

Chciałem usunąć jedną wyszukiwarkę i przypadkowo wyłączyłem cały pasek wyszukiwania. Jak go włączyć z powrotem?

Jakby Opera była intuicyjna, to takie ustawienie byłoby w -> Narzędzia -> Preferencje -> Wyszukiwanie lub -> Narzędzia -> Wygląd -> Paski narzędzi (ale nietstety nie jest).

Ryszard napisał(a):

Originally posted by meteor333:

Jakby Opera była intuicyjna, to takie ustawienie byłoby w -> Narzędzia -> Preferencje -> Wyszukiwanie lub -> Narzędzia -> Wygląd -> Paski narzędzi, ale nietstety nie jest.

Czyli masz inną intuicję. Prawoklik w zepsuty pasek → Dostosuj..., klik w Przyciski potem w "Przywróć domyślną konfigurację paska"

Originally posted by meteor333:

pasek wyszukiwania

Nie ma takiego paska.

meteor333 napisał(a):

Dzięki. Rzeczywiście mam inną intuicję, bo nigdy bym tam tego nie szukał.

To,że, żeby przywrócić ten toolbar czy jak go zwał jest pomysłem bez komentarza. Miałem ustawione tam dwa przyciski własnej roboty, które nie były częścią konfiguracji domyślnej. Trudno nie ma wyjścia trzeba teraz je naprawiać ...

Ryszard napisał(a):

Originally posted by meteor333:

To,że, żeby przywrócić ten toolbar czy jak go zwał jest pomysłem bez komentarza.

Bez komentarza, to jest pomysł żeby prosić o pomoc nie precyzując co Ci jest potrzebne i jakie dodatkowe warunki trzeba spełnić. wink
Jednym z etapów robienia swojego przycisku jest "zapisanie" go na Wygląd → Przyciski → Moje przyciski. Jak nie zrobiłeś tego wcześniej to mogłeś przed przywróceniem pierwotnego stanu paska.
Mogłeś też nie przywracać paska (jeżeli jest na nim wiele własnych elementów) ale dodać wyszukiwarkę przez Wygląd → Przyciski → Szukaj.
Oczywiście do Wygląd → Przyciski lepiej dochodzić przez Prawoklik w pasek → Dostosuj...
A te zaginione przyciski robiełeś zupełnie sam? I na http://operawiki.info/PrzyciskiUzytkownika ich nie ma?