Opera 9.26 + Free Download Manager

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
jozefstalin napisał(a):

Jak zmusić Operę do współpracy z programami w stylu Free Download managera? W Operze brakuje mi niestety opcji wznawiania zakończonego ściagąnia. Dlatego też często sciagam wieksze pliku Free Download Managerem zmudnie wklejajac adres www do FDM. Jednakze casem to nie dziala, a FDM sciaga tylko zawartosc strony www, ale nie plik. Chcialbym jakos zintegrowac opere z FDM albo podobnym programem ale nie wiem jak to zrobic.

golew napisał(a):

http://opera1.ovh.org/ tu Ryszard podał dobry przepis smile

lukjan napisał(a):

witam. ja mam tak zrobione w operze od paru wersji fdm. i dziala

daroc napisał(a):

A jak powiązać menu kontekstowe z pobieraniem plików na zasadzie "jeśli plik nie zacznie się pobierać [w ciągu 10 sekund], kliknij tutaj"? Zawsze zatrzymywać pobieranie automatyczne i samemu klikać prawym na link?

Ryszard napisał(a):

Originally posted by daroc:

A jak powiązać menu kontekstowe z pobieraniem plików na zasadzie "jeśli plik nie zacznie się pobierać [w ciągu 10 sekund], kliknij tutaj"

Trzeba po prostu sprawdzić. Ale najczęściej takie strony mają taką "konstrukcję" że FDM automatycznie nie znajdzie na nich linku - np. na http://dobreprogramy.pl/ trzeba w chwilę po kliknięciu w "pobierz program" wcisnąć [Esc] i prawoklikiem przekazać adres z "Jeśli pobieranie nie rozpoczęło się automatycznie, proszę kliknąć na ten link" do FDM.

Originally posted by jozefstalin:

Operze brakuje mi niestety opcji wznawiania zakończonego ściagąnia.

bigeyes Przecież na Transfery jest "Pobierz ponownie" - co nie zmienia faktu, że połączenie Opery z FDM bardzo się przydaje.