Komputer sie zawiesza po wejściu na strone

w dziale Strony WWW w Operze
bodzio123 napisał(a):

Witam mam taki niespotykany jak dotąd problem z operą.Otóz po wejściu na portal nasza-klasa dosyc często choc nie za każdym razem komputer się zawiesza.W celach testowych zainstalowałem firefoxa.Problemu niema .Czy ktoś może coś poradzic.

Juniorek93 napisał(a):

Mam ten sam problem ale na Firefoxie przy stronach nasza-klasa i bahu.com. ;/ Ale w Operze nic. smile A może spróbuj uaktualizować Opere. Mi w 9.25 nie działało Bahu (Ajax sie źle pokazywał), a w 9.26 dobrze działa. Tylko opisy nie są na miejscu sad

golew napisał(a):

bodzio jaki masz firewall i antywir? Jaki system? Jaka wersja Opery?

JaDo napisał(a):

Originally posted by bodzio123:

Witam mam taki niespotykany jak dotąd problem z operą.Otóz po wejściu na portal nasza-klasa dosyc często choc nie za każdym razem komputer się zawiesza.


Wchodzę tam dość często happy i NIGDY z czymś takim się nie spotkałem. Co to za pokład? "blaszak" Core Duo czy komputer C-64? wink . System, wersja Opery, antywiry, antypaniki jakie? Flash wł/wył?

Originally posted by bodzio123:

W celach testowych zainstalowałem firefoxa.Problemu niema .


Nie ma takiej przeglądarki, która by po południu dobrze współpracowała z nasza-klasa.pl . "Wina" leży po stronie portalu.

bodzio123 napisał(a):

Cze.Mam Win xp sp2, c-64 Opera9.26 najnowsza na 9.25 było to samo,antywir nod32,mam też zainstalowanego xpantispy ,firewala mam włączonego systemowego,flash włączony--nie najnowsza wersja --może to to????Robiłem formata bo myślałem ,że mam wirusa ,ale po formacie to samo.Nie jestem pewien ,ale zaczęło sie to dziac po zaktualizowaniu z opery 9.24 na nowszą ale to nie na 100%.A moż eto coś innego .??