freeze filmow flashowych po 1-2 sekundach odtwarzania

w dziale Opera
apa-sf napisał(a):

W mojej Operze (9.25) pojawił się nagle dziwny problem - czasami filmy osadzone we flashu (chociazby youtube) zaczeły się pauzować po 1-2 sekundach odtwarzania (przycisk play jest ciągle aktywny). Gdy kliknę na pasku postępu filmu w miejsce ciut dalej - film leci znowu przez ~2s i się zamraża. Obecnie już za każdym razem i praktycznie w przypadku każdego filmu następuje zamrożenie obrazu po ~2s.
Zainstalowanie Opery 9.26 (nainstalowana na starą operę) nie pomogło - w czym może leżeć przyczyna tego problemu i jak można to próbwać rozwiązać?

Ryszard napisał(a):

Piszesz o filmach odtwarzanych na bieżąco w czasie ściągania, czy efekt występuje przy ponownym odtwarzaniu? Może musisz czekać na kolejną porcję danych?

Originally posted by apa-sf:

jak można to próbwać rozwiązać

Jeżeli to nie problem z siecią to http://www.adobe.com/products/flash/about/

apa-sf napisał(a):

Ryszard: problem pojawia się zarówno przy odtwarzaniu filmów na bieżąco w trakcie downloadu (aczkolwiek pasek postępu jest bardziej zaawanasowany niż odtwarzania) jak i przy ponownym odtworzeniu filmu po jego całkowitym ściągnięciu.

Ryszard napisał(a):

Originally posted by apa-sf:

jak i przy ponownym odtworzeniu filmu po jego całkowitym ściągnięciu.

Czyli rozwiązania szukaj na http://www.adobe.com/products/flash/about/ - sprawdź jaką masz wersję flasha i ewentualnie zainstaluj nowszą.

apa-sf napisał(a):

plugin do Flasha mam najnowszy zarówno w Operze jak i IE (w tym drugim nie ma problemów z odtwarzaniem streamowanych filmów osadzonych we flashu)

blejz napisał(a):

Witam.
Miałem dzisiaj ten sam problem. Jakiś tydzień temu czytałem o podobnej historii na innym forum, podczas gdy u mnie pojawił się on nagle "znikąd"- dotąd wszystko było OK. Ponadto oprócz tzw. freezów zauważyłem też brak dźwięku.
U mnie pomogła aktualizacja do O926. Proponuję spróbować "czystej" instalki Opery.