Jak zablokować konsolę błędów?

w dziale Opera Mail - poczta, czat, grupy dyskusyjne i kanały informacyjne
Janko napisał(a):

Mam odptaszkowaną w narzędziach opcję "Otwórz konsolę po wystąpieniu błędu", a momo to konsola stale mi wyskakuje z fałszywymi komunikatami w rodzaju:

"Poczta i czat
o2
Serwer POP3 jest niedostępny. Może to być spowodowane problemami z siecią.".

co jest bzdurą, bo gdy wchodzę na portal o2 i tam otwieram swoje konto pocztowe to tam nie ma żadnych problemów z siecią.
Mam więc pytanie:
Czy istnieje mozliwość aby w plikach *.ini coś pozmieniać aby zupełnie zablokować (usunąć na stałe) tą konsolę?
A tak przy okazji Wesołego Jajka dla Wszystkich:D

Zaufany napisał(a):

A masz pewność, że konfiguracja POP3 w Operze jest poprawna? Z doświadczenia wiem, że to jest dość skomplikowany proces.

Janko napisał(a):

Originally posted by Big_Z:

A masz pewność, że konfiguracja POP3 w Operze jest poprawna? Z doświadczenia wiem, że to jest dość skomplikowany proces.


Nie chodzi tylko o konta pocztowe. Mam ich na różnych portalach cztery i w konsoli na każdym z nich ten sam komunikat nawet dublowany. Jak nie POP 3 to skrypty albo wszystko na raz. Wyobraź sobie, że jestem w trakcie logowania do konta bankowego i wyskakuje mi konsola na pół strony, a co ją zamknę to ona znowu wyskakuje jak diabeł z pudełka. Jeśli nie uda mi się jej zablokować na stałe to chyba zrezygnuje z tej przeglądarki na korzyść Firefoxa i Thunderbirda. Ale mam nadzieję, że ktoś mądry wymyśli na to sposób bo do Opery jestem przywiązany jak do starych butów.
Pzdr.

JaDo napisał(a):

Originally posted by Janko:

Ale mam nadzieję, że ktoś mądry wymyśli na to sposób bo do Opery jestem przywiązany jak do starych butów.Ktoś mądry wymyślił tutaj kiedyś wyszukiwarkę wink. W 9.5 jest to poprawione.