Zamiana "Szybkiego wybierania" na inną stronę

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
theradex napisał(a):

Chciałbym, aby jako pusta strona, zamiast "szybkiego wybierania" była strona wskazana przeze mnie.

Jak coś takiego wykonać?

Zaufany napisał(a):

Wytłumacz dokładniej. Czy chesz, aby po otwarciu przeglądarki wyświetlała się konkretna strona, czy może aby po otwarciu nowej karty domyślnie otwierała się konkretna strona?

adas napisał(a):

Originally posted by theradex:

Chciałbym, aby jako pusta strona, zamiast "szybkiego wybierania" była strona wskazana przeze mnie.


Menu Narzędzia → Preferencje → Uruchamienia → Przejdź do strony głównej. A poniżej wstaw adres tej strony.

theradex napisał(a):

adas - Nie to miałem na myśli. Przy tym co Ty podałeś kiedy *otwieram* Operę pokazuje się ta strona, a mi chodzi, o to, żeby przy otwieraniu pustej karty (kiedy jeszcze nie wpiszę adresu) zawsze zamiast szybkiego wybierania pokazywała się ta strona.

Chciałbym uzyskać coś takiego, ponieważ zwykłe szybkie wybieranie ma zbyt małe możliwości, a nie chce mi się szukać po zakładkach, więc stworzyłem własny odpowiednik "szybkiego wybierania", ale o większych możliwościach.

Pozdrawiam

EDIT:

Czyli to co na końcu napisał Big Z

adas napisał(a):

Już rozumiem.

To może tak naokoło: zmień sobie skrót/gest otwierający nową kartę na skrót/gest otwierający tą stronę. Czyli w Preferencje → Zaawansowane → Mysz i klawiatura zmień dla CTRL+t na:
Go to page, "http://adres_strony"

theradex napisał(a):

No to mnie już zadowala, ale czy nie da się zrobić to bezpośrednio (bo mam odruch otwierania nowej karty poprzez podwójne kliknięcie na pasek kart)?

Dzięki mimo wszystko wink

andol napisał(a):

Originally posted by theradex:

bo mam odruch otwierania nowej karty poprzez podwójne kliknięcie na pasek kartTeż miałem kiedyś taki odruch, ale został on wyparty przez gest myszy „w dół”. O wiele wygodnieszy - nie trzeba przesuwać myszki do paska kart. smile