Zakładki w oprze

w dziale Opera
Tytuss napisał(a):

Witam
W ktorym dokładnie folderze znajdują sie zakładki z opery? Przeinstalowalem system i nie chce ich stracic. Wrzucam caly katalog skopiowany wczesniej z danych aplikacji ale gdy go zamieniam nie mam ani zakladek ani nic.

daroc napisał(a):

Wpisz w pasku adresu: opera:about
Są tam wypisane wszystkie ścieżki. Odczytasz gdzie znajduje się katalog z Twoim profilem.

Tytuss napisał(a):

Dzieki za pomoc, wiesz moze jeszcze w ktorym pliku zapisane sa hasla?

daroc napisał(a):

wand.dat
Przy takich operacjach polecam trzymać kopię zapasową całego profilu jeszcze przez conajmniej kilka dni po przywróceniu plików w odpowiednie miejsce, na wypadek gdyby okazało się, że jednak o czymś się zapomniało. (Kiedyś miałem tak z pocztą - przekopiowałem katalog mail w odpowiednie miejsce, a po uruchomieniu Opery okazało się, że mailów nie ma.)

Barthezdeleted napisał(a):

Zakładki Menadżer zakładek ? smile

Poza tym, mała prośba - mógłbyś zmienić te wyrażenie oznaczające stan wzburzenia emocjonalnego, na coś bardziej delikatnego? Dzięki wink

abendix napisał(a):

Mam trywialny problem, przeszukałem forum i sprawdziłem faq, ale nie znalazłem odpowiedzi. Piszę w tym wątku, żeby nie tworzyć nowego.

Pytanie brzmi: Jak mam skasować zakładkę (dowolną) z menu zakładki? I dlaczego nie mogę tego zrobić klikając prawym klawiszem myszy i wybierajać "kasuj" albo czegoś w tym stylu? Przyznam, że niemiłosiernie mnie to [abendix].

Z góry dzięki za odpowiedź.daroc napisał(a):

Troszkę przyzwyczajenia i bardzo wygodnie można przeglądać i usuwać zakładki korzystając z panelu bocznego (klawisz F4).