To może być nudne ale ta konsola...

w dziale Opera Mail - poczta, czat, grupy dyskusyjne i kanały informacyjne
julo napisał(a):

Hej

Opera Ver.9.26 pod XP i nadal problem z konsolą.
Czy jest na to rozwiązanie?

Odznaczałem opcje w javie, używam tego programu do automatycznego zamykania konsoli at-opera-err.console-autoclose i nadal nic.

Wiem że to nudne ale naprawdę nie rozwiązano tego problemu?
J

JaDo napisał(a):

Co w tej konsoli jest napisane, czego dotyczy błąd? Poczty na wp.pl? wink Dawno bym już ją zmienił bigsmile , posiadam podobną skrzynkę na o2.pl i też czasami są problemy - zapchany/niewydolny serwer. Ale to jest takie konto "na spam", dodatkowe, sprawdzam tylko ręcznie albo przez www.

Originally posted by julo:

Wiem że to nudne ale naprawdę nie rozwiązano tego problemu?


W 9.5 jest opcja jej wyłączenia. Poniżej tej wersji, raczej nie należy się tego spodziewać.

Dla mnie osobiście, konsola jest bardzo przydatna i w 9.5 na pewno jej nie wyłączę. Co innego forma w jakiej się ona teraz uskutecznia - wyskakujące znienacka okno. W 9.5 jest "popupik" wink.

Jest już jakiś czas beta 9.5 możesz potestować.

daroc napisał(a):

Originally posted by JaDo:

W 9.5 jest "popupik"


O jakim dokładnie popupie mowa?

JaDo napisał(a):

Originally posted by daroc:

Originally posted by JaDo:

W 9.5 jest "popupik"


O jakim dokładnie popupie mowa?


O tej "duperelce" wink. Zamiast okna. Na którymś weekly/buildzie nie ma, że się pytasz? Skatuj jakieś konto o2, wp, interię - wyskoczy smile .

daroc napisał(a):

popup.png
O tym mowa? W sumie zaleta tego taka, że jest mniejsze i bardziej czytelne niż konsola, ale i tak wyskakuje gdzieś na środku ekranu. wink

JaDo napisał(a):

No i ma wyskakiwać smile . Chcę wiedzieć co się dzieje z kontem. Bez tego - "czeski film" wink . Można nie lubieć tej dzisiejszej formy konsoli (też mi się nie widzi p ), ale tak w ogóle - ma być!. Jak ktoś używa badziewnych kont (i spr auto co 3 sekundy wink) na wp, o2, onecie, interii itp,, to jego broszka, a nie Opery.

daroc napisał(a):

Racja, fajnie wiedzieć, że poczta nie działa. Chociaż osobiście bym wolał np. wyświetlające się (permanentnie) okienko, ale gdzieś w rogu. I żeby oczywiście focusu nie kradło. wink
Wyskakujące okienko zawsze będzie przeszkadzało w pracy.