Problem z JavaScript?

w dziale Opera
Raster2000 napisał(a):

Witam!
Mam taki problem: jeżeli wchodzę np. na stronę http://www.orange.pl/klienci_ind/telefony?redir=0 to wszystko na tej stronie działa strasznie ślamazarnie - najechanie na ikonę telefonu sprawia, że dodatkowe informacje są wyświetlane po 10 sekundach, Opera jakby się zawieszała, jakiekolwiek kliknięcie na link sprawia, że zaczyna się otwierać dopiero po kilku sekundach. W IE wszystko działa błyskawicznie.
Na stronie https://www.mbank.com.pl/ mam zapamiętane hasło, ale gdy naciskam ctrl+enter wyskakuje komunikat, że pole "Identyfikator" nie może być puste. Gdy zaznaczę checkboxa "zatrzymaj wykonywanie skryptów na tej stronie" wtedy hasło wchodzi, ale na kolejnej stronie żaden link nie działa. Trzeba wtedy włączyć obsługę skryptów i odświeżyć stronę, żeby można było korzystać z mBanku, ale wtedy jak się kliknie na link to trzeba czekać kilka sekund na reakcję Opery.
Zmieniałem już sposób przedstawiania się Opery i nic nie pomaga.

P.s. Można jakoś przyspieszyć zatwierdzanie zmian w Preferencjach dla witryny? Gdy kliknę "OK" mija około pół minuty do zniknięcia okna.

Ryszard napisał(a):

Originally posted by Raster2000:

jeżeli wchodzę np. na stronę http://www.orange.pl/klienci_ind/telefony?redir=0 to wszystko na tej stronie działa strasznie ślamazarnie

Nie potwierdzam - informacje wyskakują po ok ¼ "obrotu".

Originally posted by Raster2000:

P.s. Można jakoś przyspieszyć zatwierdzanie zmian w Preferencjach dla witryny? Gdy kliknę "OK" mija około pół minuty do zniknięcia okna.

Nie potwierdzam - owszem po wprowadzeniu kilku zmian dla witryny w preferencjach i kliknieciu OK okienko znika po ok. 10 sekundach ale do Twojego wyniku jeszcze daleko.
To chyba jakiś problem ze sprzetem.

Zaufany napisał(a):

@Raster2000
A masz jakieś User JS aktywne?

Raster2000 napisał(a):

Problem z orange.pl się rozwiązał - zainstalowałem Operę do nowego katalogu i teraz jest ok. Wcześniej zawsze instalowałem do starego katalogu i widocznie jakieś ustawienia nie grały. Okienko z preferencjami strony też się zamyka błyskawicznie.
Wciąż pozostaje kwestia strony mBanku - hasło z pamięci wchodzi dopiero po wyłączeniu skryptów. Nie mam żadnych User JS aktywnych.

tobiasz83 napisał(a):

U mnie też pojawił się ostatnio problem z mBankiem sad