[mBank] nie działające zakładki w nowym layout na stronie w Operze 9.27

w dziale Opera
pio7 napisał(a):

Witam, nie wiem, dlaczego nie dzialaja w Operze 9.27 zakladki (tabsy) które sa na stronie mBanku. Po klikniecu na kolejne zakladki pozostaja informacje z pierwszej zakladki. Podejrzewam, ze to jest bład strony badz Opery. Sprawdzalem na dwóch komuterach z Opera. POd FF wszystko dziala. Przykład:
http://www.mbank.pl/przewodnik/tpio/


Pozdrwiam

Barthezdeleted napisał(a):

Nie mogę potwierdzić. Z włączonym JavaScript, po kliknięciu w np.: "Strona 2 z 4" wyświetlany jest monit ładowania i po chwili pokazuje się w/w karta. Z wyłączonym JavaScriptem kliknięcie w w/w miejscu powoduje przeładowanie strony i wyświetlenie klikniętej karty.


Tak pobieżnie przejrzawszy kod strony, mogę zasugerować sprawdzenie czy w Narzędzia Zaawansowane Zablokowana zawartość nie jest przyblokowane jakiś skrypt używany na stronach. Przykładowo skrypt AdvancedAJAX 1.1.2 używany na stronie, jest umieszczony w pliku advajax.js co przy zablokowaniu *ad* lub/i *adv* może skutkować jego nie pobraniem.

daroc napisał(a):

Po wyłączeniu JavaScriptu działa, tyle że bez Ajaxu (po kliknięciu cała strona jest przeładowywana), ale jak się wejdzie na stronę z włączonym JS, wtedy go wyłączy, to bez odświeżenia strony zakładki nie przełączają się.

Być może jakiś skrypt użytkownika (UserJS) koliduje z mBankiem, jeśli dodawałeś jakieś skrypty, ale to jest raczej mało prawdopodobne. Blokowanie *ad* jest całkiem możliwe.

lukjan napisał(a):

witam

u mnie dziala normalnie.

golew napisał(a):

Też nie potwierdzam, wersja zarówno Windowsowa jak i Linuksowa 9.27.

daroc napisał(a):

A czy pojawia się to kręcące sie kółko (oznaczające ładowanie) po kliknięciu na zakładkę?
Po kliknięciu na zakładkę zminimalizuj i przywróć okno Opery i zobaczy czy w oknie jest treść klikniętej zakłądki.