Historia wpisywanych adresów

w dziale Wersje beta, testowe i rozwojowe
vacu napisał(a):

Witam!
Jest takie coś co pojawiło się w Operze już jakiś czas temu i od samego początku mnie denerwuje, jakoś się do tego przyzwyczaiłem ale podczas dzisiejszej aktualizacji znów mi się rzuciło na oczy więc postanowiłem zapytać - chodzi o to:

Do czego to niby ma służyć? Z początku myślałem, że to jakiś ma być taki wstępny opis strony (tytuł?) ułatwiający identyfikację zdresu jednak w 99% przypadków treść tego opisu nijak się ma do stojącego wyżej adresu stąd moje pytanie (w ogóle to tam najczęściej reklamy mi się pojawiają - może to o to chodzi?).
Z góry dzięki za odpowiedź!
~vacu

pees: pewnie odpowiedź gdzieś tu leży niedaleko ale nie wiem jaktoto nazwać to i znaleźć nie mogę worried

Barthezdeleted napisał(a):

To History Search, ułatwia znajdowanie ówcześnie odwiedzanej strony bez potrzeby pamiętania jej adresu. Przydatne gdy np.: sprawdzasz informacje o jakiejś aplikacji, i nagle sobie przypominasz, że jakieś 5 minut temu odwiedzałeś stronę, która jest Tobie teraz bardzo potrzebna. Zamiast próbować przypomnieć sobie jej adres, wystarczy, że zaczniesz wpisywać słowa na niej występujące, a Opera zacznie wyświetlać Ci adresy odwiedzanych stron, na których te słowa występowały.


Pewnie można było by to jakoś zwięźlej opisać, ale mi się nie chce. Wybaczcie p