Gmail - nowa wersja

w dziale Opera
glubiszremoved napisał(a):

Dlaczego Opera nie wyświetla Gmaila tak jak np. IE najwnowsze (nie wiem jak FF)? Tak że jest ładny pasek łądowania na początku itd. Wiadomo coś na ten temat, kiedy to się zmieni.

Zaufany napisał(a):

Różne usługi Google działają źle z Operą od bardzo długiego czasu. Cóż, brak dobrej woli po stronie tej pierwszej firmy. Ja już nie liczę na to, że to się kiedyś poprawi.

glubiszremoved napisał(a):

OK. dzieki

archetwist napisał(a):

Przypomniałbym jeszcze pewien skrypt: http://operawatch.com/news/2007/01/how-to-make-google-services-opera-friendly.html
Najwyraźniej przydałaby się aktualizacja dla Gmaila wink .

daroc napisał(a):

A co się oprócz tego paska zmieniło? U mnie na Firefoxie ten pasek pojawia się na niecałą sekundę, więc nie mam przyjemności oglądnia tego ładnego paska. wink A bardzo jest on potrzebny? Coś jeszcze nie działa?

glubiszremoved napisał(a):

W sumie niewiele, najważniejsze to to że nie włącza się przypadkiem ten "styl" oparty jedynie o html. Bo czasem się ładuje na początku i bardzo to wkurza. Myślałem że może da się to naprawić i nie bede musiał znosić tej "uciążliwośći".

adas napisał(a):

http://adas.jogger.pl/2008/04/23/nowy-gmail-a-opera/ - a może o to chodzi?
https://mail.google.com/mail/?ui=2&nocheckbrowser - ten link powinien działać.

glubiszremoved napisał(a):

Działa. Musze zacząć czytań ten twój blog;)

arkwierz napisał(a):

Originally posted by Big_Z:

Różne usługi Google działają źle z Operą od bardzo długiego czasu. Cóż, brak dobrej woli po stronie tej pierwszej firmy. Ja już nie liczę na to, że to się kiedyś poprawi.http://www.opera.com/pressreleases/en/2008/05/29/

archetwist napisał(a):

Originally posted by arkwierz:

http://www.opera.com/pressreleases/en/2008/05/29/


http://operawatch.com/news/2007/01/how-to-make-google-services-opera-friendly.html

p

adas napisał(a):

http://blog.wasacz.net/2008/06/18/userjs-gmail2-automatycznie-w-operze/ - a tu taki skrypcik do automatycznego uruchamiania gmaila2 w Operze.