Problem z Goggle

w dziale Strony WWW w Operze
idolus napisał(a):

Mam problem Google & Opera. Nie wiem po czyjej stronie leży wina więc posząc tu może chociaż tego się dowiem. Problem jest z Google Kalendarz. Da się wprowadzać do niego informacje ale nie ogę już ich ani usunąć ani wejść w opcje szczegółowe by ustawić np: alartm, przypomnienie. gdy naciskam na "edytuj szczegóły wydrzenia nic się nie dziejea gdy klikne dwókrotnie to tak jak bym nacisnął prawym klawiszem. Nic się nie ładuje i nic się nie dzieje Czy ktoś wie co się dzieje?? Słyszałem że to może być z powodu Opery i że można to jakoś ominąć przez "udawanie" Internet Explorera przez Opere ale nie umiem tego ustawić więc za wszelką pomoc będe wdzięczny.

P.S. Chciaem jeszcze zapytać o prrobem z pocztą lub skierowanie mnie do odpowiedniego działu a problem jest następujący.
Po skonfigurowaniu kont pocztowych na intri i poczta o2 tak by odbierać je przez Opere wyskakują mi jakieś błędy. Poodznaczałem "bezpieczne połączenie" w poczcie przychodzącej a zostawiłem w odebranej mimo że w konfiguracji miały być zaznaczone oba ale wtedy nie działa. Wic cyzm jest ta rozbieżność spowodowana gdyż wolałbym oba mieć zaznaczone dla bezpieczeństwa.

golew napisał(a):

Google nie przepada za Operą. Możesz próbować udawać IE - będąc na stronie kalendarza kliknij prawym -> preferencje dla witryny -> sieć (ostatnia karta) i na dole masz te opcję.

http://my.opera.com/polski/forums/topic.dml?id=223717 to wątek na podforum dotyczącym poczty z działającymi ustawieniami kont m.in. dla o2.